۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28516
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
  • 241 بازدید
  • ارسال توسط :
ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا مستلزم حضور مقتدرانه دستگاه قضاست
ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا مستلزم حضور مقتدرانه دستگاه قضاست

ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا مستلزم حضور مقتدرانه دستگاه قضاست

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور مقتدرانه مسئولان قضائی پیشوا میسر بوده و از مشکلات و تبعات بعدی برای شهرستان پیشگیری خواهد کرد. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: قانون مأمن، ملجاء و […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور مقتدرانه مسئولان قضائی پیشوا میسر بوده و از مشکلات و تبعات بعدی برای شهرستان پیشگیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: قانون مأمن، ملجاء و پناهگاه مردم است و قوه قضائیه به عنوان مجری قانون ناظر بر عملکرد همه بخش هاست.

 

وی افزود: در پیشوا تعاملات خوبی بین مجموعه دادگستری و دادستانی و سیستم قضائی با سایر بخش های شهرستان وجود دارد و روز به روز روند کارها بهتر می شود و امیدواریم که این همکاری ها در زندگی روزمره مردم اثرگذار بوده و در نهایت آنچه انجام می شود موجب رضایت مردم و خدای متعال باشد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا با تقدیر از جدیت و تلاش مسئولان و دست اندرکاران امر قضا در شهرستان، بیان کرد: در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی نگرانی هایی وجود دارد که انشاءالله با حضور مقتدر مسئولان قضائی سر و سامانی به این موضوع خواهیم داد تا مشکلات و تبعاتی برای شهرستان ایجاد نشود.

 

وی گفت: همه دستگاه های اجرایی و سایر نهادهای مرتبط با پیشگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی باید به موقع و قبل از انجام ساخت و ساز ورود کنند چراکه تنها یک آجر حاصلخیزی را از زمین های منطقه خواهد گرفت.

 

عباسی با تأکید بر اینکه همه ما باید وظایف خود را در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز به درستی انجام دهیم، افزود: در غیر اینصورت پرونده های تخلف در این زمینه همه توان و انرژی ادارات را گرفته و روند خدمت رسانی به مردم را دچار وقفه خواهد کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*