۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 64209
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
ساماندهی سایت آرادکوه به عنوان معضل بزرگ استان تهران ضروری است
ساماندهی سایت آرادکوه به عنوان معضل بزرگ استان تهران ضروری است

ساماندهی سایت آرادکوه به عنوان معضل بزرگ استان تهران ضروری است

ری – آبرومند: معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: سایت آرادکوه در شهرستان ری یکی از معضلات استان تهران به شمار می‌آید که ساماندهی آن ضروری است. به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن منصوری شامگاه پنجشنبه در شورای اداری شهرستان ری که با حضور رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیأت دولت، استاندار تهران و مسئولان […]

ری – آبرومند: معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: سایت آرادکوه در شهرستان ری یکی از معضلات استان تهران به شمار می‌آید که ساماندهی آن ضروری است.

به گزارش خبرنگار آبرومند – محسن منصوری شامگاه پنجشنبه در شورای اداری شهرستان ری که با حضور رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیأت دولت، استاندار تهران و مسئولان استان تهران در تالار شیخ صدوق حرم عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد، افزود: ساماندهی سایت آرادکوه به عنوان مرکز دپوی پسماند تهران ضروری است.

وی گفت: به طور متوسط روزانه بیش از پنج هزار تن پسماند به این محل منتقل می‌شود که این رقم گاه به هفت هزار تن نیز می‌رسد.

معاون اجرایی رئیس جمهور بیان داشت: تبعات تداوم فعالیت سایت مدیریت پسماند آرادکوه در شهرری بسیار گسترده است در حالی که زمین این محدوده بیش از هزینه جابجایی سایت به نقطه‌ای دیگر، ارزش دارد.

منصوری اظهار داشت: یکی از مصوبات پیشنهادی برای شهرستان ری در این دور از سفرهای شهرستانی رئیس جمهور در استان تهران، ساماندهی و رفع مشکلات مجتمع پردازش و دفع پسماند آرادکوه توسط شهرداری تهران است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*