۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 715
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲
  • 207 بازدید
  • ارسال توسط :

سایت تک تیرانداز میزبان خانواده ها در جشن چهارشنبه سوری

ورامین – رامین نیوز: همزمان با فرا رسیدن آخرین روزهای سال ، مراسم چهارشنبه سوری که از جشن های باستانی ایرانیان است به میزبانی سایت تک تیرانداز ورامین برگزار می گردد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جشن چهارشنبه سوری به صورت خانوادگی در روز سه شنبه ۲۷ اسفند ماه سال جاری از ساعت ۱۸ الی […]

ورامین – رامین نیوز: همزمان با فرا رسیدن آخرین روزهای سال ، مراسم چهارشنبه سوری که از جشن های باستانی ایرانیان است به میزبانی سایت تک تیرانداز ورامین برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جشن چهارشنبه سوری به صورت خانوادگی در روز سه شنبه ۲۷ اسفند ماه سال جاری از ساعت ۱۸ الی ۲۳ در جاده چرمشهر – کیلومتر ۱۲ برپا خواهد شد.

این مراسم به جهت حفظ امنیت جانی جوانان و خانواده ها پایه ریزی گردیده و سایت تک تیرانداز در این راستا همه ساله اقدام به برپایی این جشن کهن می نماید.

مراسم آتش بازی و برگزاری جشن از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این روز میباشد که مدیریت این باشگاه در نظر دارد شرایط را برای یک روز به یادماندنی برای خانواده ها فراهم آورد .

حضور در این مراسم برای عموم خانواده ها آزاد میباشد و افراد مجرد حق حضور در این جشن را نخواهند داشت.

باید اشاره داشت پذیرایی نیز به صورت رایگان برای حاضران مهیا خواهد شد و حتی علاقه مندان میتوانند در این سایت با دریافت فشنگ به تیراندازی بپردازند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*