۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 8563
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :

ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا تشکیل جلسه داد

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا به ریاست صمد جلیلوند معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور بخشداران مرکزی و جلیل آباد و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – صمد جلیلوند با تاکید بر […]

پیشوا – ابتکار ورامین: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا به ریاست صمد جلیلوند معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور بخشداران مرکزی و جلیل آباد و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – صمد جلیلوند با تاکید بر تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: نیاز مصرفی مردم و نظارت بر نحوه توزیع باید در اولویت باشد تا مردم خللی را در بازار احساس نکنند و مایحتاج خود را در اسرع وقت و با قیمت مناسب تهیه کنند.

معاون اداری مالی فرمانداری با تاکید بر اینکه نظارت و جلوگیری از افزایش قیمت اجناس بازار از وظایف اصلی این ستاد است، اظهار داشت: اقلام مصرفی و ضروری مردم به قیمت دولتی و تعاونی طوری توزیع شود که همه شهروندان امکان تامین مایحتاج مورد نیاز را داشته باشند و تغییر قیمت در کالاهای اساسی در شهرستان اعلام شود.

جلیلوند افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت باید نظارت بر اصناف را قوی تر کند تا تخلفی صورت نگیرد و اجناس به قیمت مصوب شده به مردم ارائه گردد تا شهروندان در تامین اقلام مورد نیاز در ماه مبارک رمضان از نظر کمی و کیفی مشکل خاصی نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت با معرفی عاملین توزیع گوشت، مرغ و برنج به اداره جهاد کشاورزی همکاری لازم را صورت دهد تا اقلام مطروحه در اسرع وقت در اختیار مردم قرار گیرند.

این مسئول با بیان اینکه برخورد جدی و قانونی با گران فروشان صورت می گیرد، افزود: کلیه مدیران اجرایی و دستگاه های متولی باید تلاش مضاعفی برای تامین کالاهای اساسی مردم داشته باشند تا اقشار کم در آمد هم بتوانند از کالاهای اساسی در شهرستان برخوردار شوند.

معاون اداری مالی فرمانداری با بیان اینکه تنظیم بازار به میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد، گفت: بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه است که باید باتلاش و اهتمام ویژه وضعیت را بررسی کرده تا بازار وضعیتی مطلوب در راستای خدمات به شهروندان داشته باشد.

وی همچنین به کمبود آرد در شهرستان پیشوا اشاره کرد و گفت: اداره غله به ویژه در تابستان و ماه مبارک رمضان باید با تمهیدات لازم، کمبود موجود را جبران کند تا با مشکلی روبرو نشویم.

در ادامه الله بخش حبیبی بخشدار جلیل آباد با بیان اینکه قیمت کالا در مناطق مختلف شهر متفاوت است، بیان داشت: نیاز است نظارت بهتر و برخورد قانونی با متخلفین صورت گیرد تا آرامش در بازار حاکم باشد.

احمد ملایری بخشدار مرکزی پیشوا نیز در این جلسه گفت: اگر کار با برنامه ریزی و هماهنگی همه دستگاه ها صورت گیرد به ویژه در ماه مبارک رمضان نگرانی وجود نخواهد داشت و رضایت مردم جلب خواهد شد.

عطایی پور رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پیشوا نیز در این جلسه با بیان اینکه نظارت ها در حال انجام است، بیان داشت: در حال حاضر بیش از ۷۰۰مورد بازرسی از صنوف و بیش از ۲۰۰مورد بازرسی از نانوایی ها انجام شده است و آمادگی لازم وجود دارد که در ماه مبارکرمضان با نظارت های بهتر و همکاری دستگاه های دیگر خللی در تنظیم بازار به وجود نیاید .

گفتنی است؛ در پایان جلسه اعضای حاضر پیرامون راهکارهای لازم در راستای رفاه حال شهروندان در ایام ماه پرفضیلت رمضان به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصیمات لازم اتخاذ شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*