۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 2951
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
  • 259 بازدید
  • ارسال توسط :

ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان برگزار شد

ورامین – ابتکار آنلاین: معاون فرماندار گفت: ستاد ارائه خدمات سفر ویژه تابستان تشکیل شده است و اعضاء کمیته در راستای اهداف تعیین شده وظایف خود را در جهت خدمت به هم وطنان عزیز انجام دهند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید رضا طباطبایی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین در جلسه هماهنگی خدمات سفر […]

ورامین – ابتکار آنلاین: معاون فرماندار گفت: ستاد ارائه خدمات سفر ویژه تابستان تشکیل شده است و اعضاء کمیته در راستای اهداف تعیین شده وظایف خود را در جهت خدمت به هم وطنان عزیز انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید رضا طباطبایی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین در جلسه هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان که در محل فرمانداری ورامین برگزار گردید، گفت: با توجه به قدمت آثار تاریخی و نیز ظرفیتهای گردشگری و صنایع دستی در ورامین باید دفتر میراث فرهنگی و صنایع دستی به سطح اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: توسعه گردشگری در شهرستان ورامین یکی از اهداف مهم در سال ۹۳ است و باید با برنامه ریزی تورهای یکروزه گردشگری برای جذب گردشگران داخلی و خارجی تشکیل شود.

طباطبایی ادامه داد: ستاد ارائه خدمات سفر ویژه تابستان تشکیل شده است و اعضاء کمیته در راستای اهداف تعیین شده وظایف خود را در جهت خدمت به هم وطنان عزیز انجام دهند.

وی اظهار داشت: شهرستان ورامین با ۱۱۴ آثار تاریخی ثبت شده ظرفیت بسیار بالای جذب گردشگر را دارد و باید دفتر میراث فرهنگی و شهرداری ها در جهت معرفی این آثار تلاش کنند.

این مسئول تصریح کرد: در شهر ورامین و جواد آباد ۵ مکان برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است که مسافران می توانند از این امکانات در ایام تابستان استفاده کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*