۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 9009
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
  • 122 بازدید
  • ارسال توسط :

سردار آسودی روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است

قرچک – ابتکار ورامین: مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند. به گزارش خبرنگار […]

قرچک – ابتکار ورامین: مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سردارمحمدعلی آسودی، مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در سخنرانی در جمع راهپیمایان و پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان قرچک با اشاره به اینکه دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی بوده‌اند، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) با شناخت دقیق موضوع فلسطین توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با اعلام آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس مردم جهان را متوجه جنایت‌های رژیم غاصب اسرائیل در سرزمین اشغالی فلسطین کرد، گفت: از آن پس راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) جهان اسلام را بر علیه ظلم و جنایت رژیم غاصب اسرائیل دعوت کرد، بیان داشت: اتحاد و یکپارچگی مردم مسلمان جهان موجب عقب‌نشینی رژیم غاصب اسرائیل شده است.

وی افزود: امام (ره) به عنوان یک مرجع و رهبر عالیقدر جهان اسلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس اعلام کردند و همه مسلمانان به این نامگذاری احترام می گذارند، انقلاب اسلامی همواره به دنبال دفاع از اسلام و مبارزه با استکبار جهانی است.

آسودی بیان کرد: روز قدس روز انجام وظیفه مسلمین برای دفاع از اسلام است و مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند.

وی روز قدس را نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطین دانست و اضافه کرد: باید رویکردها و راهبردهای امام خمینی (ره) و مقام ‌معظم رهبری در خصوص موضوع قدس را برجسته‌سازی کنیم.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه ما با حضور در صحنه و شعار دادن که یک عملیات روانی و تبلیغاتی است می توانیم از مردم فلسطین دفاع کنیم، بیان کد: مقام معظم رهبری همواره تاکید کرده اند که مسئله فلسطین، مسئله محوری ما در جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه ما با شعار توانستیم رژیم چند صد ساله شاهنشاهی را در ایران از بین ببریم، افزود: حضور مسلمانان در صحنه حمایت از فلسطین تاثیر دارد و ما با هنر، امکانات و کمک های مالی باید در میدان باشیم و از این طریق به دیدگاههای مقام معظم رهبری در مورد فلسطین جامه عمل بپوشانیم.

آسودی در پایان گفت: داعش و رویکردهای تروریستی که هم اکنون در منطقه وجود دارد توسط آمریکا و صهیونیست ها به وجود آمده است و ضرورت دارد که مسلمانان به این مسئله بپردازند و اگر همه به میدان بیاییم دشمنان خواهند دید که مسلمانان ازشیعه تا سنی، دست در دست هم علیه استکبار جهانی شعار خواهند داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*