۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 40846
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها اولویت اصلی مدیریت شهری است
سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها اولویت اصلی مدیریت شهری است

سرعت بخشیدن به عملیات اجرای پروژه ها اولویت اصلی مدیریت شهری است

پیشوا – آبرومند: غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در این خصوص اظهار داشت: تمامی تلاش مجموعه شهرداری فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تامین رفاه و آسایش شهروندان است و در این راستا شاهد اجرای پروژه های مختلفی در سطح شهر هستیم که این امر نشان دهنده تلاش و برنامه‌ریزی منظم مجموعه شهرداری است. به گزارش خبرنگار […]

پیشوا – آبرومند: غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در این خصوص اظهار داشت: تمامی تلاش مجموعه شهرداری فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تامین رفاه و آسایش شهروندان است و در این راستا شاهد اجرای پروژه های مختلفی در سطح شهر هستیم که این امر نشان دهنده تلاش و برنامه‌ریزی منظم مجموعه شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ما – غلامرضا حبیبی خدمت رسانی ، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری برشمرد و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهر را از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا عنوان نمود.

 

شهردار پیشوا ضمن تشکر از همراهی و همکاری اعضای محترم شورای شهر با شهرداری، عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند.

 

حبیبی در پایان با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پروژه ها ، اضافه کرد:اگر چه سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها از خواسته ها و اولویت های کاری ماست اما این بدان معنا نیست که در کیفیت پروژه ها سهل انگاری شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*