۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 40865
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
سرمایه‌گذاری مشترک با چین احیا می‌شود
سرمایه‌گذاری مشترک با چین احیا می‌شود

سرمایه‌گذاری مشترک با چین احیا می‌شود

کرمان – آبرومند: استاندار کرمان با اشاره به بررسی طرح‌های اقتصادی استان طی نشست های اخیر در تهران گفت: کارگروهی برای احیای راه ابریشم (سرمایه‌گذاری مشترک با کشور چین) با مسئولیت استانداری کرمان و عضویت وزرای مربوطه، نمایندگان شرکت های بزرگ و سفرای ایران و چین تشکیل شده که اهداف کارگروه را پیگیری می‌کنند. به […]

کرمان – آبرومند: استاندار کرمان با اشاره به بررسی طرح‌های اقتصادی استان طی نشست های اخیر در تهران گفت: کارگروهی برای احیای راه ابریشم (سرمایه‌گذاری مشترک با کشور چین) با مسئولیت استانداری کرمان و عضویت وزرای مربوطه، نمایندگان شرکت های بزرگ و سفرای ایران و چین تشکیل شده که اهداف کارگروه را پیگیری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ما  به نقل از ایرنا – محمدجواد فدائی افزود: معاون اقتصادی وزارت امور خارجه، سفیر چین در تهران و سفیر ایران در چین، نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت، نماینده وزیر کشور، نماینده وزیر راه و شهرسازی و رییس مجمع نمایندگان و شرکت‌های بزرگ استان کرمان عضو این کارگروه هستند و این موضوع تا حصول نتیجه توسط استانداری کرمان دنبال می‌شود.

 

وی اظهار داشت: در این نشست علاوه بر موضوع احیای جاده ابریشم همچنین شرکت یاس تجارت اعلام آمادگی کرده که با کمک سرمایه‌گذار خارجی حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای احداث فاز یک پتروشیمی شهرستان بافت مشارکت کند.

 

استاندار کرمان با اشاره به آمادگی شرکت یاس تجارت برای سرمایه‌گذاری در اکتشاف، استخراج و فراوری مس به صورت سرمایه گذاری مستقیم و یا شراکت گفت: مقرر شد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان امکانات موجود را معرفی و برای واگذاری یا مشارکت، مراحل قانونی لازم را دنبال کند.

 

پیشتر استاندار کرمان در نشستی با یک گروه تجاری از کشور چین در کرمان برای سرمایه گذاری آنها در حوزه‌های معادن، کشاورزی و گردشگری استان کرمان اعلام آمادگی کرده بود.

 

یک سرمایه‌گذار چینی نیز در این نشست که سال گذشته در محل استانداری کرمان برگزار شد، به فعالیت‌های اقتصادی در شهرستان رفسنجان و استان هرمزگان اشاره کرد و برای همکاری در خصوص کارخانه های تولید ۲۰۰ هزار تنی آهن اسفنجی در استان کرمان اعلام آمادگی کرده بود.

 

این سرمایه گذار به سرمایه‌گذاری خود در حوزه توزیع و تولید برق اشاره کرده و خواستار حمایت استانداری کرمان برای فعالیت این شرکت سرمایه‌گذاری در حوزه برق و تولید سیم‌های آلومینیوم شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*