۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6684
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۱
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :

سرهنگ آدینه وند سارق حرفه ای طلا و جواهرات در پاکدشت دستگیر شد

پاکدشت – ابتکار ورامین: سارق حرفه ای به ۳۴ فقره سرقت طلا و جواهرات به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان پاکدشت اعتراف کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: در ماه های اخیر گزارش هایی به پلیس آگاهی شهرستان […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: سارق حرفه ای به ۳۴ فقره سرقت طلا و جواهرات به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان پاکدشت اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: در ماه های اخیر گزارش هایی به پلیس آگاهی شهرستان در خصوص سرقت از منزل اعلام شد؛ که در تحقیقات کارآگاهان پلیس مشخص شد شیوه و شگرد بیشتر سرقت ها یکسان بوده و سارق فقط طلا و جواهرات را به سرقت می برده است.

سرهنگ «سلمان آدینه وند» افزود: سریعاً یک اکیپ مجرب از عوامل دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و موضوع به طور ویژه ای در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات تخصصی کارآگاهان آغاز و با توجه به سرنخ هایی که کارآگاهان به دست آوردند متهم شناسایی و دستگیر شد.

وی ارزش ریالی اموال مسروقه را بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بر آورد کرد و اظهار داشت: متهم در بازجویی های فنی و پلیسی به ۳۴ فقره سرقت منزل و طلا و جواهرات در سطح شهرستان پاکدشت اعتراف کرد.

رییس پلیس پاکدشت در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*