۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 39828
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست شهرداری فشم منصوب شد
سرپرست شهرداری فشم منصوب شد

سرپرست شهرداری فشم منصوب شد

شمیرانات – آبرومند: پس از دستگیری شهردار اوشان-فشم-میگون، امروز (چهارشنبه) “کامیار شعبانی” به عنوان سرپرست این شهرداری منصوب شد. به گزارش خبرنگار ما – پس از دستگیری شهردار، یکی از کارکنان شهرداری و دو عضو شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، و تقدیم استعفای این افراد به شورا، […]

شمیرانات – آبرومند: پس از دستگیری شهردار اوشان-فشم-میگون، امروز (چهارشنبه) “کامیار شعبانی” به عنوان سرپرست این شهرداری منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما – پس از دستگیری شهردار، یکی از کارکنان شهرداری و دو عضو شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، و تقدیم استعفای این افراد به شورا، ظهر شنبه “صفت اله عباسی فشمی” و “رضا کربلایی محمد میگونی” دو عضو علی البدل نیز وارد این شورا شدند.

 

سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات در دیدار با  سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر اوشان، فشم، میگون بیان داشت: اهداف شوراهای اسلامی در اتخاذ تصمیمات با اتحاد و انسجام توسعه شهر باشد و تمرکز اقدامات خود را منوط به این مساله کنند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف شورا، انتخاب شهرداری مقتدر، قانونمند، دلسوز، متعهد و متخصص است که انتظار داریم اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم مستقل و با دقت به مسئولیت های خود بویژه در این زمینه رسیدگی کنند.

 

وی تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به مطالبات مردم و تقویت اعتماد عمومی باید اولویت مدیریت شهری باشد.

 

اوشان، فشم، میگون از توابع بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*