۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 36549
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  • 29 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست میراث فرهنگی شهرستان شهریار منصوب شد
سرپرست میراث فرهنگی شهرستان شهریار منصوب شد

سرپرست میراث فرهنگی شهرستان شهریار منصوب شد

شهریار – آبرومند: مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران در حکمی، محسن سعادتی را به سرپرستی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شهریار منصوب کرد. به گزارش خبرنگار ما – گردشگری و صنایع دستی تهران، در این حکم پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با ابلاغ اولویت […]

شهریار – آبرومند: مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران در حکمی، محسن سعادتی را به سرپرستی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شهریار منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ما – گردشگری و صنایع دستی تهران، در این حکم پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با ابلاغ اولویت های کاری و اجرایی سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار در شش محور کلی از جمله نظارت حداکثری بر اجرای برنامه های شهرستان در زمینه های حفظ و نگهداری، مرمت و بهره برداری از ابنیه و بناهای شهرستان، بستر سازی به منظور توسعه تشکل های غیر دولتی، انجام طرح های مطالعاتی در خصوص جاذبه های گردشگری و حمایت از توسعه و ترویج صنایع دستی به ویژه در مناطق روستایی از برنامه های مورد انتظار است.

 

نادر زینالی معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در مراسم ابلاغ حکم مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار گفت: تخصص گرایی، نو آوری و جوان گرایی از مهمترین اولویت های انتصاب مدیران میراث فرهنگی در استان تهران است.

 

وی بیان کرد: انتظار می رود با تعامل و همکاری نزدیک با سایر نهاد ها از جمله شهرداری شهرستان شهریار در اجرای اهداف ابلاغی مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران  تلاش حداکثری صورت گیرد.

 

معاون توسعه مدیرت استان تهران با بیان اینکه فعالیت و اقدامات مدیران میراث فرهنگی در شهرستان های استان تهران به صورت سه ماهه مورد ارزیابی و پایش قرار می گیرد تاکید کرد: نحوه تکریم و میزان رضایت مندی مراجعین، سرمایه گذاران و هنرمندان در انجام مراحل اداری در ارزیابی مدیران بسیار مورد اهمیت و توجه است.

 

پیش از سعادتی حمید کریمی رییس میراث فرهنگی شهرستان رباط کریم حدود سه ماه سرپرست شهریار بود.

 

شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*