۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 3039
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :

سعید اردستانی ورزشکار پیشوایی قهرمان مسابقات حرفه ای ارمنستان شد

پیشوا – ابتکارآنلاین : سعید اردستانی برای چهارمین بار قهرمان مسابقات رزمی حرفه ای شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سعید اردستانی رزمی کار صاحب عنوان پیشوا در مسابقات حرفه ای کشور ارمنستان قهرمان شد. بنابر این گزارش تیم اعزامی به مسابقات حرفه ای رزمی ۲۰۱۴ که یک نفر از ورزشکاران ارزنده شهرستان پیشوا نیز […]

پیشوا – ابتکارآنلاین : سعید اردستانی برای چهارمین بار قهرمان مسابقات رزمی حرفه ای شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سعید اردستانی رزمی کار صاحب عنوان پیشوا در مسابقات حرفه ای کشور ارمنستان قهرمان شد.

بنابر این گزارش تیم اعزامی به مسابقات حرفه ای رزمی ۲۰۱۴ که یک نفر از ورزشکاران ارزنده شهرستان پیشوا نیز در آن حضور داشت با قدرت و بکارگیری تجربه و توان خویش توانست سربلند این مسابقات شده و راهی کشور عزیزمان ایران شود.

محسن خادمی سکاندار ورزش شهرستان پیشوا در ادامه ضمن تبریک این مقام قهرمانی به خانواده اردستانی و مسئولان و جامعه ورزش، گفت: منطقه پیشوا ورزشکارانی مقتدر و نامی در رشته های رزمی دارد که متاسفانه بدلیل بار مالی از حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی باز می مانند و امروز سعید اردستانی با شرکت در مسابقات حرفه ای کشور ارمنستان با هزینه شخصی و کسب عنوان قهرمانی و راهیابی به دور بعدی مسابقات، نشان داد که عاشق ورزش است و امروز باید با برنامه ریزی صحیح مسیر ترقی ایشان را باز کرده و با حمایت مادی و معنوی عاملی در قهرمانی و پیشرفت های آینده این ورزشکار غیور باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*