۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 38165
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  • 29 بازدید
  • ارسال توسط :
سهم بخش صنعت و معدن از تولید ناخالص ملی ۵۰ درصد است
سهم بخش صنعت و معدن از تولید ناخالص ملی ۵۰ درصد است

سهم بخش صنعت و معدن از تولید ناخالص ملی ۵۰ درصد است

سمنان- آبرومند: مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سه بخش بزرگ صنعت، معدن و تجارت هم‌اینک نیمی از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده که نشان از تاثیرگذاری این بخش بر اقتصاد کشور است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – پژمان قربانی روز یکشنبه در آیین […]

سمنان- آبرومند: مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سه بخش بزرگ صنعت، معدن و تجارت هم‌اینک نیمی از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده که نشان از تاثیرگذاری این بخش بر اقتصاد کشور است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – پژمان قربانی روز یکشنبه در آیین معرفی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در سالن اجتماعات این سازمان افزود: امروز این وزارتخانه با حجم گسترده‌ای از تکالیف بار سنگینی را در عرصه اقتصادی بر دوش می‌کشد.

 

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، اتاق اصناف و خانه صنعت و معدن به عنوان مشاوران اصلی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت در استان‌ها فعال هستند.

 

وی به ضرورت افزایش تعامل و هم‌افزایی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت با تشکل‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: این همکاری سازنده در رونق چرخ صنعت، معدن و تجارت در استان‌ها موثر است.

 

وی با بیان اینکه تشکل‌ها بازوی اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت است، تصریح کرد: تشکل‌های بسیاری در استان سمنان با این سازمان همکاری دارند.

 

قربانی با اشاره به ضرورت جذب سرمایه‌گذاری در سمنان، یادآور شد: این استان دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه صنعت، معدن و تجارت است که باید به بهترین شکل از آن استفاده و بهره‌برداری کرد.

 

در این آیین علی تشنه دل به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان معرفی شد.

 

در استان سمنان یکهزار و ۸۲۰ واحد پروانه بهره برداری در بخش صنعت و معدن دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*