۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 53400
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
سه شهر از ۶ شهر شهرستان ری دارای شهردار هستند
سه شهر از ۶ شهر شهرستان ری دارای شهردار هستند

سه شهر از ۶ شهر شهرستان ری دارای شهردار هستند

ری – آبرومند: فرماندار شهرستان ری اظهار داشت: شهر‌های حسن آباد، قیامدشت و شهرری در شهرستان ری دارای شهردار هستند.   به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی با بیان اینکه شهرستان ری دارای ۶ شهر است که از این میان شهرداران شهرحسن آباد، قیامدشت و شهرری (شهرداری منطقه ۲۰) باحکم استانداری تهران مشغول به […]

ری – آبرومند: فرماندار شهرستان ری اظهار داشت: شهر‌های حسن آباد، قیامدشت و شهرری در شهرستان ری دارای شهردار هستند.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی با بیان اینکه شهرستان ری دارای ۶ شهر است که از این میان شهرداران شهرحسن آباد، قیامدشت و شهرری (شهرداری منطقه ۲۰) باحکم استانداری تهران مشغول به کار هستند، افزود: در شهر قلعه نو نیز شهردار از طرف اعضای شورا انتخاب و جهت انجام مراحل اداری و قانونی به استانداری معرفی شده است.

 

 

وی گفت: در دو شهر کهریزک و باقر شهر هم با توجه به انجام تخلفات صورت گرفته و ابطال نتیجه انتخابات شورا‌ها توسط هیأت عالی نظارت بر انتخابات استان تهران، در حال حاضر با حکم استاندار تهران دارای مدیریت شهری و سرپرست شهرداری هستند.

 

 

شهرستان ری با حدود ۷۵۰ هزار جمعیت، که ۵۰۰ هزار نفر از آن‌ها واجد شرایط شرکت در انتخابات بودند دارای  ۵ بخش، بخش مرکزی، بخش حسن آباد، بخش خاوران، بخش کهریزک و بخش قلعه نو و دارای ۶ شهر شامل شهر ری (شهرداری منطقه ۲۰ )، شهر حسن آباد، شهر قیامدشت، شهر باقر شهر و شهر کهریزک است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*