۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 33153
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
سه مجلس تعزیه خوانی در شهرستان قرچک برگزار می شود
سه مجلس تعزیه خوانی در شهرستان قرچک برگزار می شود

سه مجلس تعزیه خوانی در شهرستان قرچک برگزار می شود

قرچک – آبرومند: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی سه مجلس تعزیه خوانی در شهرستان قرچک برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و یاران باوفایش سه مجلس تعزیه خوانی تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان قرچک برگزار می شود.   به گزارش روابط […]

قرچک – آبرومند: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی سه مجلس تعزیه خوانی در شهرستان قرچک برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و یاران باوفایش سه مجلس تعزیه خوانی تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان قرچک برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک؛ بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک گفت: در روزهای ١٨ و ١٩ شهریورماه سالجاری مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی گروه تعزیه خوانی هیئت شیفتگان مکتب عاشورا دو اجرای تعزیه در زیباشهر- شهرک الحدید- انتهای گلستان ١۵ حاشیه خاکی خیابان شهید بهشتی (مافی آباد) از ساعت ١١ الی ١٩ برنامه خواهند داشت و گروه تعزیه باب الحوائج در روز عاشورای حسینی از ساعت ١٣ لغایت ١٩ به آدرس زیباشهر- جنب ضلع غربی امامزاده بی بی زبیده(س) به اجرای برنامه خواهند پرداخت و عشق و ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارات نشان خواهند داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*