۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 43177
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
سه محموله چوب قاچاق در ورامین کشف شد
سه محموله چوب قاچاق در ورامین کشف شد

سه محموله چوب قاچاق در ورامین کشف شد

ورامین – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ورامین گفت: یگان تکاوری کویر نیروی انتظامی شرق استان تهران که در ورامین مستقر می‌باشند، سه محموله چوب قاچاق را در این شهرستان کشف کردند. به گزارش خبرنگار ما – اصغر سپه‌وند گفت: یگان تکاوری کویر نیروی انتظامی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران که در مناطق جنوبی […]

ورامین – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ورامین گفت: یگان تکاوری کویر نیروی انتظامی شرق استان تهران که در ورامین مستقر می‌باشند، سه محموله چوب قاچاق را در این شهرستان کشف کردند.

به گزارش خبرنگار ما – اصغر سپه‌وند گفت: یگان تکاوری کویر نیروی انتظامی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران که در مناطق جنوبی شهرستان ورامین مستقر هستند، حین گشت و پایش منطقه موفق به کشف سه محموله چوب قاچاق شده و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

وی اظهار کرد: این سه محموله قاچاق در مجموع حدود ۳۴ تن چوب است که در محورهای مواصلاتی ورامین کشف و ضبط گردیده است.

سپه‌وند تصریح کرد: استقرار یگان تکاوری نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین علاوه بر تأمین امنیت کویر، نقش به سزایی در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی داشته و قطعا در حراست از مناطق طبیعی اثر گذار است و تلاش می‌شود این همکاری افزایش پیدا کند.

از مجموع ۱۶۳ هزار هکتار وسعت شهرستان ورامین ، ۱۱۰ هزار هکتار اراضی ملی است.

ورامین بیش از ۱۰ هزار هکتار تاغزار دست‌کاشت دارد که این گیاهان نقش به سزایی از پیشروی کویر دارد که هر از چندگاهی قاچاقچیان نسبت به قطع این درختان برای تولید ذغال اقدام می‌کنند.

ورامین در جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*