۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 26363
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۱
  • 252 بازدید
  • ارسال توسط :
سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در قرچک برگزار شد
سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در قرچک برگزار شد

سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در قرچک برگزار شد

قرچک- رامین نیوز: سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور برگزار شد. به گزارش  خبرنگار رامین نیوز- سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، […]

قرچک- رامین نیوز: سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور برگزار شد.

به گزارش  خبرنگار رامین نیوز- سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان، صیدلو مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، هوشمند درویش رئیس اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش، هوشنگ کولیوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر، خیرین و خانواده معظم شهدا و سایر مدیران و مسئولان شهرستان قرچک برگزار شد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور در این جشنواره با قدردانی از مسئولان شهرستان قرچک برای برپایی این جشنواره گفت: خیرین در راه خداوند حرکت کرده و علاوه بر اینکه جهادگر نفس هستند جهادگر مال نیز محسوب می شوند.

محمدرضا حافظی با اشاره به اینکه مدرسه ای که از سوی خیرین ساخته می شود و فرزندان کشور در آن تحصیل می کنند نه تنها برای کشور مفید و مؤثر است بلکه برای جهان بشریت مفید خواهد بود، افزود: ۱۶ سال است که مجمع خیرین مدرسه ساز در حال فعالیت می باشد و خیران از این حرکت خیر استقبال خوبی داشته اند.

IMG_1286

۵۰۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور حضور دارند

وی با بیان اینکه ۵۰۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور حضور دارند و یکهزار خیر نیز در برون مرزهای کشور در امر مدرسه سازی مشارت دارند، بیان کرد: در حال حاضر در تمام روستاها و شهرهای کشور شاهد حضور عاشقانه و مشارکت اثرگذار خیرین هستیم و شاهدیم که طی ۱۶ سال گذشته مدارس ۴ نوبته ما به دو نوبته و یک نوبته تبدیل شده اند.

رئیس اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز در این همایش اظهار داشت:

مقام معظم رهبری در ارتباط با حماسه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی فرموده اند بایستی جلوتر از توطئه های دشمن حرکت کرد و پیش نیازها را دید.

خیرین در امر مدرسه سازی از دولت پیشی گرفته اند

هوشمند درویش افزود: خیرین در سالهای اخیر که کشور در تهاجم اقتصادی قرار دارد از دولت هم در ساخت و ساز پیشی گرفته اند و این فرهنگ عمومی در بین مردم گسترش یافته است.

وی بیان کرد: خوشبختانه حدود چهار هزار تن طی سه سال اخیر به جمع خیرین قرچک اضافه شده و خیرین در امر خیر مدرسه سازی از یکدیگر سبقت گرفته اند اما برگزاری این جشنواره و مدرسه سازی باید طی سال در تمام مناطق استان به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

گفتنی است در این جشنواره از خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با اهدای تندیس جشنواره قدردانی بعمل آمد.

همچنین در این مراسم خیرین، دانش آموزان، فرهنگیان و مسئولان شهرستان قرچک هر یک در راستای ساخت مدارس با اهدای مبالغ نقدی یا تعهد ساخت، مشارکت خود در این امر خیر را اعلام کردند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*