۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 49459
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
سومین مرکز پایگاه اجتماع‌محور به زودی در پیشوا احداث می شود
سومین مرکز پایگاه اجتماع‌محور به زودی در پیشوا احداث می شود

سومین مرکز پایگاه اجتماع‌محور به زودی در پیشوا احداث می شود

پیشوا- آبرومند: معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی با اشاره به دایر بودن ۲مرکز مثبت زندگی و یک مرکز اجتماع‌محور در پیشوا قول مساعد داد که سومین مرکز پایگاه اجتماع‌محور در شهرستان احداث شود.   به گزارش خبرنگار ما – حبیب‌الله مسعودی فرید ظهر شنبه در حاشیه بازدید از نقاط آسیب پذیر پیشوا با همراهی […]

پیشوا- آبرومند: معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی با اشاره به دایر بودن ۲مرکز مثبت زندگی و یک مرکز اجتماع‌محور در پیشوا قول مساعد داد که سومین مرکز پایگاه اجتماع‌محور در شهرستان احداث شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – حبیب‌الله مسعودی فرید ظهر شنبه در حاشیه بازدید از نقاط آسیب پذیر پیشوا با همراهی حسین عباسی فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار مرکزی و رئیس کمیته امداد برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پایگاه سلامت اجتماع‌محور در شهرک‌های بالادست راه‌اندازی می‌شود.

 

معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور در بازدید از محله‌ها و نقاط آسیب‌پذیر شهر پیشوا گفت: در این بازدید مشکلات شهرک‌های بالادست پیشوا از جمله خورشید هشتم، طاق سپهر، آژینه، ثامن، گل‌ها و پاسارگاد و همچنین محله کهنک مورد بررسی قرار گرفت.

 

مسعودی فرید در ادامه با اشاره به دایر بودن دو مرکز مثبت زندگی و یک مرکز اجتماع‌محور در شهرستان پیشوا، قول مساعد داد که مرکز دیگری در قالب پایگاه اجتماع‌محور و یا مرکز مثبت به زودی در شهرک‌های بالاست پیشوا راه‌اندازی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*