۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4567
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

سکاندار ورزش قرچک با رئیس ندامتگاه خورین دیدار کرد

قرچک- ابتکارآنلاین: سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک به‌همراه جامعه ورزش این شهرستان با رئیس ندامتگاه خورین دیدار و گفت‌وگو کرد.   بشیر عزیزی به‌همراه جامعه ورزش این شهرستان با رئیس ندامتگاه خورین دیدار و گفت‌وگو کـرد.   سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در این دیدار با اشاره به این‌که فعالیت فرهنگی […]

قرچک- ابتکارآنلاین: سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک به‌همراه جامعه ورزش این شهرستان با رئیس ندامتگاه خورین دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

بشیر عزیزی به‌همراه جامعه ورزش این شهرستان با رئیس ندامتگاه خورین دیدار و گفت‌وگو کـرد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در این دیدار با اشاره به این‌که فعالیت فرهنگی در بین زندانیان ضرورت دارد، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک آمادگی دارد برای انجام امور فرهنگی و ورزشی در ندامتگاه خورین همکاری لازم را با مسئولان این ندامتگاه انجام دهد.

 

بشیر عزیزی گفت: تعامل فرهنگی بین این ندامتگاه و اداره ورزش می‌تواند ثمرات خوبی را به‌ ارمغان آورد.

 

وی در ادامه افزود: اداره ورزش در راستای ایجاد شادابی و نشاط در بین زندانیان، کلاس‌های آموزشی و ورزشی را زیرنظر مربیان و کارشناسان فعال خواهد کرد.

 

فرهنگ‌سازی در مدارس از آسیب‌های اجتماعی آینده نوجوانان جلوگیری می‌کند

 

رئیس ندامتگاه خورین در ادامه این دیدار بیان داشت: فرهنگ‌سازی در مدارس می‌تواند بسیار اقدام خوبی باشد و از ایجاد آسیب‌های اجتماعی در آینده نوجوانان جلوگیری کند.

 

محمد خدایاری گفت: اصلاح کردن یک بزهکار بسیار ارزشمند است و برای تحقق آن فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی می‌تواند بسیار موثر باشد.

 

رئیس ندامتگاه خورین تصریح کرد: اگر مشکل کمبود امکانات ورزشی در این ندامتگاه حل شود می‌توانیم فعالیت ورزشی را در بین زندانیان افزایش دهیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*