۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4456
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۶
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

سیاست یک بام و دو هوای فرمانداری ورامین در دعوت از مسئولان و خبرنگاران

ورامین-ابتکار آنلاین:وقتی بزرگان نباشند نتیجه همین می شود=مترو پر!!! به نقل از اسوه نیوز- دعوت گزینشی خبرنگاران و عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در میان مردم و بازدید از پروژه های مهم و حیاتی شهرستان انتقادات جدی جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه ورامین را به همراه داشته است. عباس آخوندی به منظور بازدید و […]

ورامین-ابتکار آنلاین:وقتی بزرگان نباشند نتیجه همین می شود=مترو پر!!!

به نقل از اسوه نیوز- دعوت گزینشی خبرنگاران و عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در میان مردم و بازدید از پروژه های مهم و حیاتی شهرستان انتقادات جدی جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه ورامین را به همراه داشته است.

عباس آخوندی به منظور بازدید و بررسی مشکلات راه های مواصلاتی و پروژه های مسکن مهر  جنوبشرق استان تهران به شهرستان ورامین سفر کرد اما این سفر به دور از حاشیه نبود.

تا صبح روز سفر وزیر راه و شهرسازی، بسیاری از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان ورامین از حضور آخوندی در ورامین خبر نداشتند و دعوت گزینشی چند خبرنگار و عدم اطلاع رسانی فرمانداری ورامین به تمامی خبرنگاران با انتقاد شدید اصحاب رسانه این منطقه روبرو شده است.

تعدادی از خبرنگاران شهرستان ورامین در گفتگو با مهر با اشاره به رسالت خبرنگاران در پوشش مشکلات شهروندان اظهار داشتند: از طرفی شهرستان ورامین در زمینه راه و برخورداری از حمل و نقل عمومی مناسب با مشکلات متعددی روبرو است و از طرف دیگر وضعیت متروی ورامین نامعلوم بوده و هزاران مسافر در انتظار تصمیم نهایی مسئولان در این باره به سر می رند.

اصحاب رسانه ورامین افزودند: اکنون بلوار امام رضا(ع) ورامین مدتی است که برای احداث پروژه مترو تخریب شده و این موضوع ترافیک سنگینی را در ساعاتی به وجود می آورد و حضور وزیر راه بهترین فرصت برای خبرنگاران بود تا آخرین وضعیت مترو را از مسئول مستقیم آن جویا شوند.

عده ای معتقدند که همین مشکلات و موانع موجود در حوزه حمل و نقل و راه بود که فرمانداری ورامین سیاست یک بام و دو هوا را در دعوت از خبرنگاران برگزید و به همین خاطر برخی خبرنگاران نیز این موضوع را توهین یه جامعه خبری شهرستان که در همه شرائط به دنبال انعکاس اخبار و رویدادهای خبری منطقه هستند، تلقی می کنند.

این در حالی است که فرمانداری شهرستان پاکدشت در اقدامی در خور تقدیر، همه خبرنگاران و اصحاب رسانه را از حضور وزیر در این شهرستان آگاه و طی پیامکی از اصحاب رسانه در جهت پوشش خبری این بازدید دعوت کرد.

حتی فرمانداری شهرستان پاکدشت به علت تأخیر وزیر راه به دلیل حضور در شهرستان ورامین، باز هم این موضوع را به اطلاع اصحاب رسانه رساند و از آنان برای پوشش خبری سفر آخوندی دعوت به عمل آورد.

اما اعتراضات به همین جا ختم نشد و برخی مسئولان از جمله امام جمعه موقت ورامین از عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در میان مردم و بازدید از برخی پروژه های مهم شهرستان ورامین به شدت انتقاد کرد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از وزیر محترم راه و شهرسازی انتظار بود که در جریان سفر به شهرستان ورامین از نزدیک در میان مردم حاضر شده و به دغدغه و مشکلات مردم این منطقه گوش می دادند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: مردم ورامین به دلیل مجاورت با پایتخت، روزانه هزاران سفر را از مسیر جاده و ریلی به سمت تهران انجام می دهند و در این رابطه با مشکلات متعدد و قابل توجهی مواجه هستند که باید در سفر وزیر راه مورد توجه قرار می گرفت.

وی ادامه داد: هم اکنون بلوار امام رضا(ع) برای احداث متروی ورامین تخریب شده و این موضوع ترافیک شدیدی را در برخی از ساعات شبانه روز به وجود آورده است و عدم تعیین تکلیف نهایی مترو سبب ناراحتی و نارضایتی شهروندان از ادامه یافتن این روند شده است.

خبر ۱۸:۳۰ پرده از تصمیم دولت تدبیر و امید برداشت

وزیر راه در مصاحبه با خبرنگار شبکه ۵ سیما، گفت: قرار بر آن شده است که یک مترو در کلانشهر ها احداث شود و شهر های حومه به وسیله قطار و از مسیر راه آهن به مترو وصل شوند. این یعنی مترو پر! موضوعی که بارها قبل از این اعلام و تصمیم گیری به آن اشاره داشتیم اما واکنشی برای درک مطلب و پیگیری نبود و به غلط میگفتند فقط مترو به ورامین می آید.

حالا تمام آن کسانی که در تغییر این پروژه سهم دارند باید پاسخگوی افکار عمومی باشند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*