۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 46688
  • ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
سید اصغر میر قاسمی رئیس اداره آموزش و پرورش پاکدشت شد
سید اصغر میر قاسمی رئیس اداره آموزش و پرورش پاکدشت شد

سید اصغر میر قاسمی رئیس اداره آموزش و پرورش پاکدشت شد

پاکدشت – آبرومند: مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی سید اصغر میر قاسمی را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت منصوب کرد. به گزارش خبرنگار ما – در متن حکمی که از سوی محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌ های استان تهران به منظور انتصاب سید اصغر […]

پاکدشت – آبرومند: مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی سید اصغر میر قاسمی را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ما – در متن حکمی که از سوی محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌ های استان تهران به منظور انتصاب سید اصغر میر قاسمی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت منصوب می‌شوید.

در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: شایسته است، با مشارکت سایر بخش‌ها و استفاده از نظرات کارشناسان، گام مهمی در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روز افزون با حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت در سطح منطقه بردارید و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار در به ثمر رسیدن اهداف دولت تدبیر و امید اهتمام ورزید .

 

امیدوارم با عنایت خداوند متعال و در پرتو توفیقات حضرت ولی عصر امام زمان (عج) و با توجه به وصایای حضرت امام (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در انجام وظایف محوله موفق و منشاء برکات و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*