۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » عناوین اصلی
  • شناسه : 4425
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۹
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

سید حسن خمینی: دانشجویان برای زنده نگهداشتن فرهنگ عاشورا سعی و تلاش کنند

حجت الاسلام والمسلمین ‘سید حسن خمینی ‘  در دیدار رییس، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان و دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اظهارداشت: قیام سیدالشهدا در دوران یزید بن معاویه موجب معرفی و احیا اسلام ناب محمدی شدند. وی افزود: دانشجویان باید سعی و تلاش خود را برای حفظ فرهنگ ایثار و […]

حجت الاسلام والمسلمین ‘سید حسن خمینی ‘  در دیدار رییس، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان و دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اظهارداشت: قیام سیدالشهدا در دوران یزید بن معاویه موجب معرفی و احیا اسلام ناب محمدی شدند.

وی افزود: دانشجویان باید سعی و تلاش خود را برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و درک درست از واقعیت ها و مظلومیت امام حسین (ع) را به کار ببندند.

رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی به برکت اندیشه های امام خمینی (ره) و تلاش و تدبیر تولیت آستان امام راحل به جایگاه ویژه ای رسیده ، گفت: هم اکنون ۵۰ درصد دانشجویان کشور در این مرکز علمی مشغول به تحصیل هستند.

علی عباسپورافزود: واحد علوم و تحقیقات امروز جایگاه ویژه ای در تمام حوزه ها کسب کرده و به برکت انقلاب اسلامی روز به روز در دنیا شناخته ترمی شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در زمینه های علمی و پژوهشی به پیشرفت های بسیار خوبی دست یافته وهیچ کشوری در دنیا به اندازه ایران به علم و تربیت اهمیت بیشتری نمی دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*