۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3155
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۷
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

سیلی محکم مردم بر دهان استکبار و صهیونیسم جهانی

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه ضمن تشکر از حضور حماسی مردم فیروزکوه در راهپیمایی روز قدس گفت: با این حضور حماسی، مردم بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان، استکبار و صهیونیسم جهانی زدند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – همگام با سایر نقاط میهن عزیز اسلامی، غریو آزادی قدس شریف و محکومیت […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه ضمن تشکر از حضور حماسی مردم فیروزکوه در راهپیمایی روز قدس گفت: با این حضور حماسی، مردم بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان، استکبار و صهیونیسم جهانی زدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – همگام با سایر نقاط میهن عزیز اسلامی، غریو آزادی قدس شریف و محکومیت جنایات غزه با برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهرستان فیروزکوه طنین انداز شد

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی بزرگ روز قدس و محکومیت جنایات صهیونیست ها در غزه، با حضور آحاد مردم ولایی و همیشه در صحنه این شهرستان آغاز شد

راهپیمایان از زن و مرد، پیر و جوان و خردسال، در حالی که پوسترها، پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با مضامین این روز و محکومیت جنایات ضدبشری رژیم نامشروع صهیونیستی در دست داشتند، مسیر حدفاصل میدان ˈامام خمینی(ره)ˈ تا مسجد ˈموسی بن جعفر(ع)ˈ محل برگزاری آیین عبادی- سیاسی جمعه شهرستان را با فریادهای ˈالله اکبرˈ، ˈمرگ بر اسرائیلˈ، ˈقدس دل تپنده زمین است، حرمت مرز و بوم مسلمین استˈ، ˈاسرائیل جرثومه فساد است، اسلام با صهیونیسم همیشه در جهاد استˈ و . . . پیمودند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در این راهپیمایی باشکوه گفت: بر اساس آموزه های ناب اسلامی، معتقد به وحدت بین مسلمانان هستیم و در این راستا، نهال روز قدس که توسط امام راحل کاشته شد با انجام راهپیمایی های این روز زنده نگه داشته شده و بارور می شود.

وی افزود: با این حضور حماسی، مردم بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان، استکبار و صهیونیسم جهانی زدند.

حجت الاسلام عبدالعلی استیری امام جمعه شهرستان فیروزکوه در جمع راهپیمایان گفت: مراسم روز قدس امسال به دلیل جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی و عربده کشی های روزافزون آنان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به جنایات روزافزون صهیونیست ها در مناطق اشغالی که موجی از نفرت را در بین افکار عمومی جهان به وجود آورده، تصریح کرد: مسائلی از این دست و همچنین تحرکات و فعالیت های تروریستی جریان تکفیری داعش، اهمیت حضور امسال را بیشتر کرده است.

امام جمعه فیروزکوه ادامه داد: مبانی فقهی دین مبین اسلام نیز این موضوع را به مسلمانان آموزش می دهد و بر طبق آیات و روایات اسلامی، هر مسلمانی به عنوان یک عضو از جامعه اسلامی در هر کجای جهان باید مورد حمایت قرار گیرد.

سید روح الله حسینی هرانده معاون سیاسی و انتظامی فرماندار فیروزکوه در این حضور باشکوه گفت: دین اسلام همواره بر حقوق بشر اسلامی توصیه و سفارش دارد تا اگر در هر کجای جهان مسلمانی مورد ظلم قرار گرفت، حمایت کند.

وی بیان کرد: روز قدس حماسه سیاسی دیگری است که باید به دست ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی رقم بخورد وغده سرطانی اسرائیل و صهیونیسم بین الملل باید از بین برود که رمز آن، اتحاد است.

در این روز به همت واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان و به منظور جمع آوری وجوه نقدی جهت کمک به مردم مظلوم و ستمدیده غزه در سطح شهر، صندوق هایی در میدان امام خمینی(ره) ، میدان ˈمعلمˈ، آستان مقدس ˈامام زاده اسماعیل(ع)ˈ و روبروی مرکز اداری جمعیت هلال احمر نصب می شود.

این مراسم با همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه در تامین امنیت و انضباط حرکت تظاهرکنندگان و راهپیمایان ادامه یافت و در خاتمه مسیر در مسجد موسی بن جعفر(ع) محل برگزاری نماز جمعه، قطعنامه این روز قرائت شد.

این گزارش حاکی است؛ حجت الاسلام داود ضمیر رضوانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه سخنران ویژه روز قدس و پیش از خطبه های نماز عبادی- سیاسی این روز بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*