۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59754
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
شرایط تامین آب آشامیدنی مردم شهرکرد قابل قبول نیست
شرایط تامین آب آشامیدنی مردم شهرکرد قابل قبول نیست

شرایط تامین آب آشامیدنی مردم شهرکرد قابل قبول نیست

چهار محال و بختیاری – آبرومند: وزیر نیرو با اشاره به بسیج تمامی امکانات کشور برای حل مشکل آب شرب شهرکرد گفت: شرایط تامین آب نسبت به روز‌های آینده کمی بهتر شده، اما اصلا قابل قبول نیست. به گزارش خبرنگار آبرومند – محرابیان در خصوص آخرین وضعیت تامین آب شرب چهارمحال و بختیاری گفت: در […]

چهار محال و بختیاری – آبرومند: وزیر نیرو با اشاره به بسیج تمامی امکانات کشور برای حل مشکل آب شرب شهرکرد گفت: شرایط تامین آب نسبت به روز‌های آینده کمی بهتر شده، اما اصلا قابل قبول نیست.

به گزارش خبرنگار آبرومند – محرابیان در خصوص آخرین وضعیت تامین آب شرب چهارمحال و بختیاری گفت: در پی سیل‌های اخیر، در حوزه های آب، برق و زیرساخت‌های کشور در ٢٠ استان از جمله چهارمحال و بختیاری خسارت قابل توجهی وارد شده است.

 

​وی افزود: امیدوارم با کمک‌های دولت و اقدامات لازم این خسارات برطرف و جبران شود.

 

وزیر نیرو با بیان اینکه یکی از مناطق آسیب دیده، چشمه کوهرنگ است، گفت: در اثر سیل آب این منطقه کدر و از حد استاندارد خارج شد و متاسفانه این موضوع همچنان ادامه دارد.

 

وی با اشاره به بازدید خود از این منطقه، ادامه داد: میزان کدری آب نسبت به روز‌های اول کمتر شده تا روز گذشته، اما امروز کدورت بالاتر رفته و با توجه به این موضوع، در پی جایگزین کردن سهم چشمه کوهرنگ هستیم تا بتوانیم در واقع بیش از ۵٠ درصد آب شهرکرد را که از این منطقه تامین می‌شود را با سامانه‌های اضطراری جایگزین کنیم.

محرابیان با بیان اینکه حجم آب بالا بوده و ایجاد سامانه‌های اضطراری نیز زمان‌بر است، گفت: دستور بسیج تمامی امکانات کشور داده شده و همزمان حدود چهار سامانه برای جایگزین کردن چشمه کوهرنگ در حال اجرا است.

 

وی با اشاره به وارد مدار شدن دو سامانه و تامین بخشی از آب چشمه، اضافه کرد: دو سامانه اضطراری دیگر هم طی ساعت‌ها و روز‌های آینده وارد مدار خواهد شد.

 

وزیر نیرو با بیان اینکه در حال حاضر برخی از نقاط شهر با کمبود جدی آب مواجه است، گفت: در ساختمان‌های دارای طبقات، آب در طبقه اول تامین می‌شود.

 

به گفته وی، شرایط تامین آب نسبت به روز‌های آینده کمی بهتر شده، اما اصلا قابل قبول نیست.

 

وزیر نیرو با اشاره به صدور دستورات لازم جهت حل این مشکل اضافه کرد: اعتبارات ضروری برای حل این مشکل به صورت نقدی پرداخت شده و امیدواریم طی یکی دو روز آینده مشکل رفع شود.

 

محرابیان با تقدیر از مردم بخاطر همکاری بسیار خوب، بر ضرورت صرفه‌جویی در این شرایط تاکید کرد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*