۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 3012
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
  • 237 بازدید
  • ارسال توسط :

شروع اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت بلوار سفیر امید شهر پردیس

پردیس – ابتکارآنلاین: اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت لاین برگشت از قسمت انتهایی بلوار سفیر امید شهر پردیس از دیروز شروع شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – با توجه به مراجعه جمعی از اهالی بلوار سفیر امید و بررسی های صورت گرفته توسط فرمانداری، هفته گذشته جلسه ای با حضور فرماندار پردیس، معاون عمرانی فرماندار، […]

پردیس – ابتکارآنلاین: اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت لاین برگشت از قسمت انتهایی بلوار سفیر امید شهر پردیس از دیروز شروع شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – با توجه به مراجعه جمعی از اهالی بلوار سفیر امید و بررسی های صورت گرفته توسط فرمانداری، هفته گذشته جلسه ای با حضور فرماندار پردیس، معاون عمرانی فرماندار، شهردار پردیس و تعدادی از نمایندگان ساکنین مجتمع های اطراف این بلوار برگزار شد.

مرتضی حیدری در این جلسه با اشاره به مشکلات پیش آمده ناشی از قابل استفاده نبودن یک لاین از این بلوار گفت: اگر مسئولان برای رفع مشکلات مردم چاره اندیشی کرده و با برقراری تفاهم و تعامل یکدیگر را یاری کنند می توان برای انجام درخواست های به حق مردم کارهای زیادی انجام داد.

safir (3)

در این جلسه نمایندگان ساکنین، وقوع تصادفات متعدد و سختی در رفت و آمد ناشی از آسفالت نیودن بخشی از این بلوار را بزرگترین مشکل ساکنین ذکر کرده و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر فرمانداری به این موضوع شدند.

پس از تبادل نظر پیرامون راهکارهای اجرای این طرح، مقرر شد شهرداری و شرکت عمران شهر پردیس با نظارت فرمانداری ضمن برگزاری جلسه ای این مشکل را برطرف کرده و کار اجرایی در اسرع وقت آغاز شود که با نظر مثبت دو طرف توافقات انجام گرفته و عملیات برای زیرسازی و آسفالت بخشی از این بلوار از روز گذشته شروع شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*