۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » ورزشی
  • شناسه : 1974
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸
  • 253 بازدید
  • ارسال توسط :

شروع طوفانی ایران در جام‌جهانی کشتی فرنگی

رامین نیوز: تیم ملی کشتی فرنگی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی کشتی فرنگی آذربایجان را در هم کوبید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از ایسنا، رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد که تیم ملی ایران در اولین مسابقه خود آذربایجان را ۸ بر […]

رامین نیوز: تیم ملی کشتی فرنگی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی کشتی فرنگی آذربایجان را در هم کوبید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از ایسنا، رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد که تیم ملی ایران در اولین مسابقه خود آذربایجان را ۸ بر صفر شکست داد. هر هشت ملی پوش ایران در این مسابقه رقبای خود را شکست دادند. حمید سوریان پس از سالها در ایران روی تشک رفت و پیروز شد. امید نوروزی دیگر طلایی ایران در المپیک لندن هم نمایش خوبی داشت. سعید عبدولی و طالب نعمت پور که سابقه قهرمانی جهان را دارند براحتی از سد حریفان خود گذشتند.

در این مسابقه جمشید خیرآبادی سرمربی ایرانی آذربایجان دو کشتی گیر ایرانی خود یعنی سامان طهماسبی و صباح شریعتی را در مقابل تیم ایران به میدان نفرستاد.

نتایج انفرادی:

۵۹ کیلوگرم: حمید سوریان ۱ (برنده)– طالع ممدوف ۱

سوریان که پس از سالها در ایران به روی تشک می رفت، به سختی با نتیجه یک بر یک حریفش را برد. کشتی گیر آذربایجان به دلیل داشتن یک اخطار بیشتر نسبت به سوریان بازنده شد.

۶۶ کیلوگرم: امید نوروزی ۷ – آزاد علی یف ۶

کشتی پر افت و خیز شروع شد. نوروزی روی اجرای فن خودش به پل رفت تا ۴-۱ عقب بیفتد اما قهرمان المپیک لندن با هجوم های پیاپی نتیجه را جبران کرد و ۷-۶ برنده شد.

۷۱ کیلوگرم: سعید عبدولی ۸ – رستم علی یف ۰

عبدولی در این کشتی اجازه نفس کشیدن به حریف نداد. او دو بار حریفش را لیفت کرد و با چرخیدن به دور تشک او را به پل زد تا در همان وقت اول ۸-۰ برنده شود.

۷۵ کیلوگرم: فرشاد علیزاده ۷ – الوین مرسلیف ۱

علیزاده در اوایل کشتی کمی متزلزل نشان داد اما در ادامه به خود آمد و کشتی را برد. علیزاده مدتها به دور از میادین بوده است.

۸۰ کیلوگرم: حبیب الله اخلاقی ۵ – امین احمداف ۰

اخلاقی مطمئن نشان داد و اجازه عرض اندام به حریفش نداد. او در سر پا حریف را از نفس انداخت و امتیازات را یکی پس از دیگری گرفت.

۸۵کیلوگرم: طالب نعمت پور ۳ – شهریار ممدوف ۱

۹۸ کیلوگرم: مهدی علیاری ۲ – آراز حسن اف ۰

۱۳۰ کیلوگرم: بشیر باباجان زاده ۲ – الکسیس والرا رودریگز ۰

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*