۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 41817
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان از معتادان بهبود یافته حمایت می‌کند
شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان از معتادان بهبود یافته حمایت می‌کند

شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان از معتادان بهبود یافته حمایت می‌کند

زنجان- آبرومند: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان گفت: این تفاهمنامه بر اساس وظیفه اجتماعی و در راستای حمایت از معتادان بهبودیافته و ایجاد فرصت اشتغال برای آن‌ها منعقد شده است. به گزارش خبرنگار ما به […]

زنجان- آبرومند: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان گفت: این تفاهمنامه بر اساس وظیفه اجتماعی و در راستای حمایت از معتادان بهبودیافته و ایجاد فرصت اشتغال برای آن‌ها منعقد شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ایرج احمدی اظهار داشت: بر اساس وظیفه اجتماعی که بر دوش افراد و سازمان‌های مختلف در جامعه است بر خود وظیفه می‌دانیم که بستر مناسبی برای اشتغال معتادان بهبودیافته فراهم کنیم تا شاهد بازگشت مجدد آن‌ها به سمت اعتیاد نباشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان طبق این تفاهمنامه، مکانی را برای فعالیت بهبودیافتگان در شهرک صنعتی اشراق زنجان در قالب واحد کارگاهی فراهم می‌کند.

 

احمدی افزود: مقرر شد با پرداخت یارانه حمایتی از سوی این شرکت، بخشی از مهارت‌های فنی در حوزه آموزش‌های کارآفرینی و کسب و کار برای جامعه هدف انجام شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: امیدواریم با حمایت از کسب و کارهای کوچک، زمینه برای ایجاد اشتغال جوانان فراهم و زمینه‌های بروز جرایم در جامعه نیز کمتر شود.

 

به گزارش ایرنا، شهرک‌های صنعتی استان زنجان ۸۵۰ واحد تولیدی دارد که حدود ۷۰ درصد، مختص واحدهای تولیدی کوچک است.

 

۳۲ شهرک و ناحیه صنعتی با مجموع سه هزار و ۵۰۰ هکتار زمین و یک هزار و ۷۰۰ طرف قرارداد در استان زنجان فعال است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*