۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » کرج
  • شناسه : 27518
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
  • 377 بازدید
  • ارسال توسط :
شرکت های دانش بنیان حمایت مالی می شوند
شرکت های دانش بنیان حمایت مالی می شوند

شرکت های دانش بنیان حمایت مالی می شوند

کرج – آبرومند: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان با هدف مقابله با تحریم در دستور کار است.   به گزارش خبرنگار ما – سورنا ستاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی فردیس البرز افزود: میزان درآمد شرکت های دانش بنیان بیش از […]

کرج – آبرومند: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان با هدف مقابله با تحریم در دستور کار است.

 

به گزارش خبرنگار ما – سورنا ستاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی فردیس البرز افزود: میزان درآمد شرکت های دانش بنیان بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان تا اواخر سال گذشته  بوده است.

 

وی با بیان اینکه اقداماتی برای مقابله با تحریم ها در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: تلاش می کنیم که به صورت جدی از این مراکز پژوهشی حمایت مالی شود.

 

ستاری ضمن ابراز خرسندی از بازدید ار شرکت های دانش بنیان استان البرز، اظهار داشت: این استان از پیشتازان کشور در حوزه شرکت های دانش بنیان است.

 

معاون علمی فناوری رئیس جمهوری با بیان اینکه مراکز پژوهشی استان البرز بسیار پیشرفته هستند، عنوان کرد: چهار هزار و ۴۰۰ مرکز پژوهشی در کشور فعالیت دارند.

 

وی عملکرد صنعت داروسازی در استان البرز را موفق دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های مناسب البرز پیگیر ایجاد اکوسیستم مناسب در این استان هستیم.

 

ستاری  با تاکید بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور، افزود: در صدد به درآمد رسانی نوآوری های استادان و دانشجویان هستیم.

(منبع خبر: ایرنا)

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*