۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2445
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :

شش رشته انشعاب آب غیر مجاز در شریف آباد شناسایی و تبدیل به مجاز شد

پاکدشت – رامین نیوز: شش فقره انشعاب آب غیرمجاز در شریف آباد شهرستان پاکدشت کشف و شناسایی شدند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – رئیس اداره آبفای شریف آباد در این خصوص گفت: با عنایت به این که تمامی مشترکین تحت پوشش آبرسانی نسبت به استفاده و بهره برداری از آب در یک سطح و […]

پاکدشت – رامین نیوز: شش فقره انشعاب آب غیرمجاز در شریف آباد شهرستان پاکدشت کشف و شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – رئیس اداره آبفای شریف آباد در این خصوص گفت: با عنایت به این که تمامی مشترکین تحت پوشش آبرسانی نسبت به استفاده و بهره برداری از آب در یک سطح و از حقوق یکسانی برخوردار می باشند به همین جهت استفاده غیر مجاز از این نعمت خدادادی ضمن این که مشکلاتی را در امر آبرسانی مطلوب ایجاد می نماید از نظر قانونی و شرعی نیز خلاف قوانین می باشد.

علی وحدانیان با اشاره به این که همه عوامل این اداره جهت شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز تلاش می نمایند، اظهار داشت: طی یک هفته گذشته بر اساس گزارشات واصله، شش رشته از این گونه انشعابات در شهر شریف آباد رویت شد و اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مراحل قانونی جهت تبدیل به مجاز نمودن این شش رشته انشعاب انجام و مشکلات موجود در این زمینه برطرف گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*