۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1120
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۵۳
  • 200 بازدید
  • ارسال توسط :

شناسایی و کشف ۲۸۰۰ فقره انشعاب آب غیر مجاز در آبفای جنوب و شرقی

ورامین – رامین نیوز: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه دو هزار و ۸۰۰ رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهرهای جنوب و شرق استان تهران کشف و شناسایی شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب وفاضلاب جنوب و شرقی استان تهران گفت: با تلاش و پیگیری […]

ورامین – رامین نیوز: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه دو هزار و ۸۰۰ رشته انشعاب آب غیر مجاز در شهرهای جنوب و شرق استان تهران کشف و شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب وفاضلاب جنوب و شرقی استان تهران گفت: با تلاش و پیگیری امورات و ادارات زیر مجموعه شرکت در یازده ماه سال ۹۲ بیش از ۲۸۰۰مورد انشعاب غیر مجاز شناسایی و نسبت به جمع آوری این نوع انشعابات در کمترین زمان ممکن اقدام گردید.

سید عزت ا… موسوی در ادامه با اشاره به این که در برخی مورد شاهد این هستیم که انشعاب های غیر مجاز از قطر بالایی برخوردار می باشند و سبب مصرف بی رویه آب می شوند، افزود: متاسفانه تعدادی از  انشعاب­های غیر مجاز  در بخش های خانگی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری باعث هدر رفت آب شرب زیادی می شوند که این مسئله افت فشار در شبکه توزیع آب شهری را در پی دارد.

موسوی همچنین با بیان این مطلب که اقدامات لازم در جهت تبدیل انشعابات غیر مجاز شناسایی شده انجام شد، خاطرنشان کرد: شرکت آب وفاضلاب بلافاصله پس از کشف انشعاب غیر مجاز نسبت به قطع و جمع آوری آن اقدام می کند  و  خواستار این شد افرادی که از آب غیر مجاز استفاده می کنند نسبت به تبدیل مجاز کردن انشعابات بصورت خود اظهاری اقدام نمایند و در این زمینه شرکت آبفا تاحد امکان با آنان همکاری می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*