۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8226
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
  • 92 بازدید
  • ارسال توسط :

شهدای ۱۵ خرداد شهدای شاخص انقلاب اسلامی هستند

قرچک – ابتکار ورامین: سید حسین نقوی حسینی نمایند مردم ورامین، پیشوا و قرچک گفت: شهدای ۱۵ خرداد به عنوان شهدای شاخص انقلاب اسلامی شناخته می شوند که از جایگاه بالا و قابل توجهی برخوردار هستند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سید حسین نقوی حسینی نمایند مردم ورامین، پیشوا و […]

قرچک – ابتکار ورامین: سید حسین نقوی حسینی نمایند مردم ورامین، پیشوا و قرچک گفت: شهدای ۱۵ خرداد به عنوان شهدای شاخص انقلاب اسلامی شناخته می شوند که از جایگاه بالا و قابل توجهی برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سید حسین نقوی حسینی نمایند مردم ورامین، پیشوا و قرچک در حاشیه گلباران قتلگاه شهدای پانزدهم خرداد سال ۴۲ گفتگو با خبرنگار ان اظهار داشت: شهدای ۱۵ خرداد به عنوان شهدای شاخص انقلاب اسلامی شناخته می شوند که از جایگاه بالا و قابل توجهی برخوردار هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: شهدای ۱۵ خرداد سال ۴۲ در زمانی که کسی جرأت و جسارت حمایت علنی از امام را نداشت، کفن پوشیده و به سمت تهران حرکت کردند و خون مطهرشان در پل باقرآباد بر زمین ریخته شد.

وی ادامه داد:‌پل باقرآباد همچنان گواه مظلومیت و غربت شهدای قیام ۱۵ خرداد است زیرا در این مکان از سوی مأموران رژیم پهلوی جنایات فراموش نشدنی بر علیه حاضران در این قیام تاریخی روا داشته شد.

این مسئول اضافه کرد: مردم این خطه هیچگاه یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد سال ۴۲ را فراموش نمی کنند و با حضور باشکوه شان در مراسم امروز نشان دادند که همچنان در راه و مسیر قیام ۱۵ خرداد قدم برمی دارند.

نقوی حسینی عنوان کرد: مردم این خطه در برهه های گوناگون و در شرائط حساس نشان دادند که وارثان حقیقی قیام کنندگان در سال ۴۲ هستند و هیچگاه اجازه نمی دهند اهداف شهدای ۱۵ خرداد به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در این مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز قتلگاه شهدای ۱۵ خرداد میزبانی وارثانی است که آمده اند بگویند همچنان در راه و مسیر ۱۵ خرداد بوده و هیچگاه از این مسیر جدا نخواهند شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران افزود: شهدای ۱۵ خرداد در سال ۴۲ در غربت و مظلومیت جان دادند اما امروز در اقصی نقاط کشور یاد و نامشان زینت بخش محافل است.

وی در پایان گفت: عزت و اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رشادت ها و ایثارگری های شهدای انقلاب اسلامی مانند شهدای ۱۵ خرداد سال ۴۲ است که باعث سرعت بخشیدن به روند پیروزی نهضت اسلامی ملت ایران شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*