۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 33093
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
شهدا دنباله‌رو فرهنگ و ارزش‌های امام حسین(ع) هستند
شهدا دنباله‌رو فرهنگ و ارزش‌های امام حسین(ع) هستند

شهدا دنباله‌رو فرهنگ و ارزش‌های امام حسین(ع) هستند

تبریز – آبرومند: معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا دنباله‌رو فرهنگ و ارزش‌های امام حسین(ع) هستند و در این راه به افتخار شهادت نایل شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار علی اکبر پورجمشیدیان روز شنبه در یازدهمین یادواره ۷۲ شهید منطقه شنب غازان تبریز با بیان […]

تبریز – آبرومند: معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا دنباله‌رو فرهنگ و ارزش‌های امام حسین(ع) هستند و در این راه به افتخار شهادت نایل شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار علی اکبر پورجمشیدیان روز شنبه در یازدهمین یادواره ۷۲ شهید منطقه شنب غازان تبریز با بیان اینکه شهدا همچنین راه و مسیر اباعبدالله الحسین را ادامه دادند، افزود: آنان بر گردن تمامی ما حق دارند و با برگزاری یادواره شهدا می توان بخش کوچکی از این حق را ادا کرد.

 

وی با اشاره به واقعه کربلا و تلاش ائمه معصومین (ع) برای زنده نگه داشتن این واقعه در طول تاریخ، اظهار داشت: این اقدام آنان درس بزرگی برای ما است تا ما هم چهره به چهره و سینه به سینه نهضت امام حسین (ع) را به نسل های آینده انتقال دهیم.

 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: نهضت امام حسین (ع) از همان آغاز به خاطر این که یک حرکت توفنده و سیل آسا علیه زور و تزویر بود مورد تهاجم و نفرت دنیای استکبار قرار گرفت.

 

سردار پورجمشیدیان، ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی دولت‌ها در دوران مختلف همواره ظالم بودند و فرهنگ ظلم ستیزی را در عزاداری ها می‌دیدند از عزاداری برای امام حسین (ع) جلوگیری می کردند.

 

وی یادآوری کرد: آنها که شیعه واقعی اهل بیت(ع) بودند طی این دوران زحمات زیادی متحمل شدند تا توانستند فرهنگ عاشورا و ایثار و فداکاری ائمه معصومان را سینه به سینه به نسل های بعدی انتقال دهند.

 

سردار پورجمشیدیان، با بیان اینکه نهضت عاشورا برای ما به امانت رسیده و به سختی زنده نگه داشته شده است، افزود: دشمنان اهل بیت (ع) برای از بین بردن ارزش های امام حسین (ع) حتی تربت پاک امام را شخم زده و بر آن گندم کاشتند اما اراده خدا بر این بود که نهضت حسینی زنده بماند و این بزرگترین معجزه نهضت ایشان است و ما باید از آن محافظت کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*