۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 8906
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۵
  • 373 بازدید
  • ارسال توسط :

شهرداری و شورای شهر ورامین باعث توقف اجرای عملیات مترو شدند

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی گفت: شهرداری و شورای اسلامی باعث توقف عملیات پل امام رضا (ع) برای اجرای پروژه مترو شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدحسین نقوی حسینی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز […]

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی گفت: شهرداری و شورای اسلامی باعث توقف عملیات پل امام رضا (ع) برای اجرای پروژه مترو شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدحسین نقوی حسینی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین افزود: مردم باید با حقیقت فعالیت های انجام شده روبرو شوند در مورد مترو ورامین نیز نباید به مردم دروغ گفت، حقیقت این است این پروژه از نظردولت برای اجرا و تأمین اعتبار با هیچ مشکلی روبرو نیست و پیمانکار پل امام رضا(ع) که یکی از مهمترین بخش های اجرای مترو ورامین به شمار می رود ۱۵۰میلیارد ریال در اختیاردارد و آماده اجرای آن است.

وی گفت: برخی از افراد به دروغ بین مردم شایعه می کنند که دولت نمی خواهد این پروژه را بسازد.

نقوی حسینی افزود: در هفته گذشته صورتجلسه ای با وزیر راه و شهرسازی به امضاء رسید که در آن اعلام شد که وزارت راه شهریور ماه آینده ، اگر عده ای کارشکنی نکنند این پروژه را تحویل می دهند به همین خاطر نباید به مردم دروغ گفت چرا سه بار و در سه مرحله ساخت پل امام رضا آغاز شد اما هر بار جلوی آن گرفته شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با زبان روزه می گویم که شورا و شهرداری ورامین کار ساخت این پل را تعطیل کرده در حالی که برای اجرای پروژه مترو به این پل نیاز است.

نقوی گفت: در روزهای اخیرا با استاندار تهران نیز در خصوص کارشکنی در اجرای این پل صحبت هایی داشته ام.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات انجام شده در شهرستان ورامین گفت: تعریض جاده تهران – ورامین به عنوان تنها جاده دسترسی ورامین به تهران ، استتقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در ورامین به عنوان مصوبه شورای عالی امنیت ملی،ایجاد مجتمع آموزش عالی سلامت به عنوان دانشگاه دولتی پزشکی،خروج ورامین از بن بست با احداث جاده قم – گرمسار و آغاز عملیات اجرایی آزاد راه آبیک – چرمشر از فعالیت هایی انقلابی نظام در منطقه است که به واسطه آن زمینه رشد ورامین فراهم شده است.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی همچنین از استقرار دستگاه های دیالیز مورد نیاز بیماران ، استقرار بیش از ۷۰ واحد تولیدی در شهرک صنعتی سالاریه و آمادگی ۱۵۰ واحد دیگر برای استقرار در این شهرک ، ساماندهی لکه صنعتی خیرآباد و حرکت به سمت فعالیت رسمی به صورت شهرک صنعتی و تعیین حق آبه ورامین از تصفیه خانه جنوب تهران به عنوان دیگر مواهب نظام به مردم ورامین یاد کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان با اشاره به توطئه دشمنان انقلاب اسلامی گفت: دشمنان تلاش دارند تا با بهره گیری ازابزارها و روش های مختلف علیه ایران اسلامی کارشکنی و توطئه کنند به این دلیل است که در جریان مذاکرات هر روز بهانه تراشی کرده و خواسته های بیشتری را مطرح می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*