۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5320
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار دماوند عضو هیات موسسه خیرین حرفه آموزی معلولان “کانون مهر” دماوند شد

دماوند – ابتکارآنلاین: عباس صفری اظهار کرد: معلولیت نه مشکل فردی بلکه اجتماعی است و تلاش برای رفع مشکلات اجتماعی این قشر از جامعه، وظیفه ای همگانی است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – شهردار دماوند تصریح کرد: معلولیت عیب نیست، بلکه یک فرد معلول عیب واقعی را در […]

دماوند – ابتکارآنلاین: عباس صفری اظهار کرد: معلولیت نه مشکل فردی بلکه اجتماعی است و تلاش برای رفع مشکلات اجتماعی این قشر از جامعه، وظیفه ای همگانی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری دماوند – شهردار دماوند تصریح کرد: معلولیت عیب نیست، بلکه یک فرد معلول عیب واقعی را در این می داند که نتواند از امکانات موجود به خوبی استفاده کند.

وی افزود: با بیان اینکه برای شناسایی توانایی های معلولان نیازمند فراهم سازی فرصت های مطلوب با هدف تقویت استعدادهای آنان هستیم، بیان کرد: شهر دماوند دارای معلولانی با استعداد و توانمند است که با تشکیل و تقویت چنین موسسه های خیریه ایی می توان علاوه بر تقویت استعدادهای آنان، بر افزایش روحیه خودباوری معلولان افزود.

لازم به ذکر است، در حال حاضر این موسسه نوپا ۲۰ معلول را تحت پوشش قرار داده و آموزش رشته هایی همچون گلیم بافی، فرش بافی و معرق را برای معلولان فراهم ساخته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*