۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4283
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۰
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار فرون‌آباد: اولویت‌بندی امور، نقصان‌های گذشته سطح شهر فرون‌آباد را برطرف می‌کند

پاکدشت-ابتکارآنلاین:ایرج گودرزی بعد از ظهر امروز در دیدار با جمعی از شهروندان اظهار داشت: با اولویت‌بندی امور شهری نقصان‌های گذشته سطح شهر بر‌طرف می‌شود.  شهردار فرون‌آباد در ادامه افزود: با امید به خداوند متعال و با همت مسئولان و همراهی شهروندان، افق و آینده توسعه شهر روشن و با برنامه‌ریزی هدفمند به پیش خواهد رفت. […]

پاکدشت-ابتکارآنلاین:ایرج گودرزی بعد از ظهر امروز در دیدار با جمعی از شهروندان اظهار داشت: با اولویت‌بندی امور شهری نقصان‌های گذشته سطح شهر بر‌طرف می‌شود. 

شهردار فرون‌آباد در ادامه افزود: با امید به خداوند متعال و با همت مسئولان و همراهی شهروندان، افق و آینده توسعه شهر روشن و با برنامه‌ریزی هدفمند به پیش خواهد رفت.

وی با بیان اینکه باید از فرصت خدمتی که به ما داده شده به بهترین روش استفاده کنیم، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری نهادی مردمی است و بیشترین ارتباط با شهروندان را دارد باید به دنبال ارائه بهترین خدمات به مردم باشیم.

گودرزی با اشاره به پتانسیل‌های موجود در سطح شهر تصریح کرد: با اولویت‌بندی امور شهری نقصان‌های گذشته سطح شهر برطرف می‌شود تا میزان بهره‌وری افزایش یافته و قطار پیشرفت و سازندگی در شهر فرون‌آباد با سرعت بیشتری حرکت کند.

شهردار فرون‌آباد بیان داشت: سعی داریم با بهره‌مندی از حمایت‌های بی‌دریغ مدیران ارشد استان و شهرستان شهر فرون‌آباد را به سمت تغییرات اساسی پیش ببریم و جایگاه واقعی آن را به همگان نشان دهیم.

وی تأکید کرد: برای توسعه شهر کارهای زیادی باید انجام شود که در این راستا می‌بایست آراستگی ظاهری شهر به منظور ایجاد محیطی مطلوب برای شهروندان به عنوان یکی از اقدامات اساسی مدنظر قرار گیرد.

گودرزی در پایان از تمامی شهروندان خواست تا رعایت قانون را در همه جهات به‌‌ویژه در مقوله ساخت و ساز مدنظر قرار داده و ضوابط شهرسازی را سرلوحه کار قرار دهند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930726001458#sthash.0Mir5L09.dpuf

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*