۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2851
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۶
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار فرون‌آباد تاکید کرد ضابطه‌مندسازی در عملیات اجرایی وصول عوارض

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: شهردار فرون‌آباد گفت: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آن‌ها باید با بررسی‌های کارشناسی محقق شود.  علی بندعلیان   در جلسه کمیته افزایش درآمد شهرداری اظهار داشت: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آن‌ها باید با بررسی‌های کارشناسی محقق شود. وی گفت: همدلی و همکاری مجموعه مدیریت شهری منتج به ارائه خدمات مطلوب […]

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: شهردار فرون‌آباد گفت: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آن‌ها باید با بررسی‌های کارشناسی محقق شود.

 علی بندعلیان   در جلسه کمیته افزایش درآمد شهرداری اظهار داشت: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آن‌ها باید با بررسی‌های کارشناسی محقق شود.

وی گفت: همدلی و همکاری مجموعه مدیریت شهری منتج به ارائه خدمات مطلوب و مناسب به شهروندان می‌شود.

شهردار فرون‌آباد ضمن تأکید بر ضابطه‌مندسازی در عملیات اجرایی وصول عوارض، بیان داشت: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آن‌ها باید با بررسی‌های کارشناسی محقق گردد.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان واحدهای مختلف شهرداری به عنوان بازوان این مجموعه باید بر اساس وحدت رویه و تصمیمات متخذه، اهرم اجرایی مناسب را شناسایی و روندی نظام‌مند با هدف‌گذاری مشخص جهت وصول مطالبات ارائه کنند، تصریح کرد: در این راه همه باید دست در دست هم داده تا به نتیجه دلخواه برسیم.

شهردار فرون‌آباد در پایان اظهار داشت: باید تلاش شود تا مطالبات حداقلی مردم از جمله آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر برآورده شود، چرا که این امر علاوه بر رضایت مردم و جلب مشارکت‌های عمومی، بازده سازمانی را ارتقا بخشیده و بهره‌گیری از توانمندی بدنه اجرایی مجموعه شهرداری را به مطلوبیت حداکثری خواهد رساند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*