۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1038
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰
  • 134 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین رمز موفقیت شهرداری ورامین مدیریت جهادی است

ورامین- رامین نیوز: شهردار ورامین گفت: نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری نقشه راه و قطب نمای پیشرفت شهر و کشور است . به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس علی حیدریان در حاشیه جلسه شورای معاونین گفت: بحث مدیریت جهادی به همه مدیران اجرائی برمی‌گردد و باید مدیران شهری در این سال برای رسیدن به […]

ورامین- رامین نیوز: شهردار ورامین گفت: نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری نقشه راه و قطب نمای پیشرفت شهر و کشور است .

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس علی حیدریان در حاشیه جلسه شورای معاونین گفت: بحث مدیریت جهادی به همه مدیران اجرائی برمی‌گردد و باید مدیران شهری در این سال برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب حرکت کنند.

وی ادامه داد: شهرداری ورامین از ماه‌های قبل و با شروع مدیریت جدید شهری مدیریت جهادی را سرلوحه کارهای خود قرارداده و در ۶ ماهه گذشته فعالیت‌ها و برنامه‌های ویژه و زیر ساختی را در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی اجرا نموده‌ایم.

این مسئول افزود: توسعه شهری نیازمند مدیریت جهادی می‌باشد و استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود شهری را می‌طلبد.

شهردار ورامین اظهار داشت: فرهنگ جزء اساسی‌ترین نیاز هر جامعه می‌باشد و دریک ماه گذشته دو پروژه مهم فرهنگی نمایشگاه سوگواره کوچه‌های بنی هاشم و کاروان زیارتی راهیان نور رابرگزار نموده‌ایم.

وی در پایان گفت: تلاش برای افزایش خدمت بیشتر و صادقانه از مصادیق مدیریت جهادی می‌باشد و با توجه به قدمت تاریخی، فرهنگی و ولایتی شهر ورامین با اعمال ویژه مدیریت جهادی و تدبیر و عدالت فرهنگی پروژه‌های ویژه‌ای را در سال جدید طراحی و در دستور کار قرار داده‌ایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*