۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 1954
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
  • 243 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین اجرای پروژه مترو مهمترین نیاز شهرستان ورامین است

ورامین – رامین نیوز: شهردار ورامین گفت: مهمترین خواسته مسئولان شهرستان ورامین، اجرای صحیح و اصولی پروژه مترو است تا به بافت شهری و نیز روند توسعه شهرستان آسیب کمتری وارد شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس علی حیدریان در حاشیه جلسه مترو در شهرداری ورامین گفت: شرکت مجری این طرح تا کنون نقشه […]

ورامین – رامین نیوز: شهردار ورامین گفت: مهمترین خواسته مسئولان شهرستان ورامین، اجرای صحیح و اصولی پروژه مترو است تا به بافت شهری و نیز روند توسعه شهرستان آسیب کمتری وارد شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس علی حیدریان در حاشیه جلسه مترو در شهرداری ورامین گفت: شرکت مجری این طرح تا کنون نقشه ای به شهرداری ارائه نکرده و از سوی شهرداری نیز مجوزی برای اجرای صادر نشده است.

وی بیان داشت: اجرای پروژه مترو مهمترین نیاز شهرستان ورامین است و مسئولان شهرستان تلاش دارند تا این پروژه با کمترین مشکل و به بهترین نحو به صورت زیرزمینی انجام شود تا مردم جنوب شرق استان تهران از منافع آن بهره مند شوند

این مسئول ادامه داد: مهمترین خواسته مسئولان شهرستان ورامین، اجرای صحیح و اصولی پروژه مترو است تا به بافت شهری و نیز روند توسعه شهرستان با توجه به قدمت و سابقه فرهنگی و تاریخی آن آسیب کمتری وارد شود.

گفتنی است در  این جلسه حسن کریمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، دکتر نقوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، محسن خوانساری فرماندار، حجت الا سلام و المسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت و اعضای شورای اسلامی ورامین حضور و در مورد رفع موانع اجرا و توسعه متروی شهرستان ورامین بحث و تبادل نظر  شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*