۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 27742
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 103 بازدید
  • ارسال توسط :
شهرک صنعتی شمس آباد قابلیت اشتغال ۱۰۰ هزار نفر را دارد
شهرک صنعتی شمس آباد قابلیت اشتغال ۱۰۰ هزار نفر را دارد

شهرک صنعتی شمس آباد قابلیت اشتغال ۱۰۰ هزار نفر را دارد

ری- آبرومند: فرماندار ری گفت: شهرک صنعتی شمس آباد قابلیت اشتغال ۱۰۰ هزار نفر را دارد.   به گزارش خبرنگار ما – احمد اسماعیلی راد ظهر پنج شنبه در نشست هم اندیشی وزیر صمت با فعالان اقتصادی، صنعتگران، تجار و سرمایه‌گذاران ری طی سخنانی اظهار داشت: شهرک صنعتی شمس آباد مهم‌ترین، بزرگترین و وسیع‌ترین شهرک […]

ری- آبرومند: فرماندار ری گفت: شهرک صنعتی شمس آباد قابلیت اشتغال ۱۰۰ هزار نفر را دارد.

 

به گزارش خبرنگار ما – احمد اسماعیلی راد ظهر پنج شنبه در نشست هم اندیشی وزیر صمت با فعالان اقتصادی، صنعتگران، تجار و سرمایه‌گذاران ری طی سخنانی اظهار داشت: شهرک صنعتی شمس آباد مهم‌ترین، بزرگترین و وسیع‌ترین شهرک صنعتی کشور با وسعت ۲۷۹۱ هکتار و ۳۳۰۰ واحد دارای پروانه و ۵۰۰ واحد بدون پروانه فعال بوده که حدود ۳۳ هزار نفر اشتغال به کار دارند.

 

اسماعیلی راد افزود: در صورت توجه به شهرک صنعتی شمس آباد و عملی شدن ظرفیت اسمی آن می‌توان تا ۱۰۰ هزار نفر در این شهرک مشغول شوند.

 

وی با اشاره به اینکه یک هزار صنف در حوزه ری فعال هستند گفت: بار اداری و اجرایی این اصناف بر دوش شهرستان است ولی مجوز و نظارت بر آن‌ها در تهران صورت می‌گیرد که باید در این زمینه باید به طور جدی ورود پیدا کرد.

 

فرماندار ویژه ری در ادامه بیان داشت: شهرک صنعتی تهران با ۶۹ واحد مستقر و اشتغال بیش از یک هزار نفر و شهرک صنایع پروفیل و آلومینیوم در ۱۵۰ هکتار، ۲۷۰ واحد مستقر و ۵ هزار نفر اشتغال مستقیم از شهرک‌های مهم ری به شمار می‌روند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*