۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7480
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۶
  • 156 بازدید
  • ارسال توسط :

شوراهای اسلامی نماد مردم سالاری دینی در نظام می باشند

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : شوراهای اسلامی شهر و روستا نمادی از مردم سالاری دینی و ثمره درخت پربار انقلاب اسلامی می باشند که باید کارکردهای اصلی خود را در اداره همه جانبه شهرها به دست آورند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : شوراهای اسلامی شهر و روستا نمادی از مردم سالاری دینی و ثمره درخت پربار انقلاب اسلامی می باشند که باید کارکردهای اصلی خود را در اداره همه جانبه شهرها به دست آورند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری گفت : دین مبین اسلام همواره بر امر مشورت تأکید دارد و این نشان می دهد با جمع بندی تمامی نظرات و استفاده از افکار همه افراد می توان کارها را به بهترین نحو انجام داد.

وی افزود : شوراهای اسلامی شهر می توانند با داشتن انسجام درونی و پرهیز از سیاسی کاری و داشتن برنامه، عشق به خدمت، همدلی وهمکاری مردم ، اتفاقات مناسبی را در عمران شهرها رقم بزنند.

وی تصریح کرد: تجربه موفق خدمت رسانی به مردم از طریق نهاد شورا می تواند این امر را به خوبی نمایان سازد که می توان کار را مردم سپرد زیرا مردم از قابلیت ها و فرصت های بسیاری برخوردار می باشند که اگر از هر کدام به درستی استفاده شود می توان شاهد پیشرفت های بی شماری در مناطق مختلف شهری و روستایی بود.

خوانساری افزود: افتخار اعضای شوراهای اسلامی این است که در فضای موجود ، شرایط لازم برای خدمتگذاری فراهم شده است و این اعضای شورای اسلامی هستند که باید قدردان اعتماد و افتخار مردم و با خدمت رسانی بی منت به مردم ، پاسخگوی اعتماد آنان باشند.

نماینده دولت در شهرستان ورامین افزود : رسالت و وظیفه اعضای شوراهای اسلامی به عنوان منتخب و نماینده مردم بسیار مهم و تأثیرگذار است و باید با برنامه ریزی و مناسب زمینه خدمت رسانی هرچه مناسب تر به مردم فراهم شود .

وی گفت : همه اعضای شورای اسلامی باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم صرف نموده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند .

نهم اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*