۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 9197
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :

شورای روابط عمومی و اطلاعرسانی قرچک تشکیل می شود

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار با جمعی از خبرنگاران شرق و جنوب شرق استان تهران گفت: شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قرچک تشکیل می شود. به گزارش خبرنگار ما – جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران شرق و جنوب شرق استان تهران ساعتی بعد از پایان مراسم معارفه مسعود […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار با جمعی از خبرنگاران شرق و جنوب شرق استان تهران گفت: شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قرچک تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار ما – جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران شرق و جنوب شرق استان تهران ساعتی بعد از پایان مراسم معارفه مسعود مرسل پور فرماندار جدید شهرستان قرچک با وی دیدار و گفتگو کردند و حمایت خود را از اهداف و برنامه های دئلت تدبیر و امید در شهرستان قرچک اعلام کردند

فرماندار قرچک در این دیدار صمیمی با اشاره به نقش رسانه ها در اگاه سازی مردم اظهارکرد: خبرنگاران و رسانه های گروهی می توانند با ایفای نقش مهم خود در رشد و تعالی کشور و شهرستان قرچک عمل کنند .

وی افزود: رسانه‌ها نقش کلیدی و تأثیرگذاری در رشد و پیشرفت شهرستان قرچک خواهند داشت و باید رسانه‌ها از نهادهای و ادارات دولتی نسبت به اجرای وعده ها و عملکرد انها مطالبه کنند و از آن‌ها بخواهند که رهنمودها و مطالبات رهبری در حوزه خدمت به مردم را محقق سازند.

وی تاکید کرد: انتظار داریم رسانه های شهرستان قرچک و منطقه جنوب شرق استان تهران در کنار انعکاس نقاط قوت دولت در شهرستان انتقادات و پیشنهادات رسانه ای خود را به مسئولان اعلام کنند و دولت تدبیر و امید نیز از انتقادات سازنده استقبال خواهد کرد.

مرسل پور تصریح کرد: به عنوان فرماندار قرچک در حوزه اطلاع رسانی اولین اقدام خود را تشکیل شورای روابط عمومی های ادارات شهرستان قرچک با هدف ساماندهی و یکپارچه سازی اطلاع رسانی اقدامات دولت انجام خواهم داد .

 ور۱

وی با اشاره به ضرورت نگاه رسانه ها به اینده شهرستان قرچک گفت: نباید چندان به گذشته و اقدامات مسئولان برگشت و باید با همفکری و همدلی مشکلات فعلی قرچک را رفع کرد و در این راستا رسانه ها هم باید به وظیفه ذاتی خودشان عمل کنند

گفتنی است، در این دیدار جمعی از خبرنگاران شرق و جنوب شرق استان تهران ضمن خوش امدگویی به فرماندار قرچک و ارزوی موفقیت وی، به بیان نقاط قوت و ضعف شهرستان قرچک ، مشکلات مردم در حوزه راه های ارتباطی و بهداشتی درمانی اشاره کردند و پیشنهاداتی برای رفع این مشکلات ارائه کردند .

در این دیدار حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری، علی سعیدی سرپرست روزنامه جام جم شرق استان تهران، خانم غلامی از روزنامه ندای ولایت، پژمان منصوری مدیر اجرایی روزنامه ادبیان، علیرضا فرجی خبرنگار هفته نامه سر افرازان ، توحید عظیمی خبرنگار خبرگزاری اریا ، مصطفی هدایی خبرنگار خبرگزاری فارس، بابک براتی خبرنگار روزنامه سایه ، غلامرضا فرجیان سرپرست روزنامه کار و کارگر در شرق استان تهران ، علیرضا مهدیزاده مدیر مسئول سایت راوی امروز، ابوفیاض حیدی روزنامه اطلاعات و رضا دهقان خبرنگار خبرگزاری تسنیم و سایت ورامین پرس حضور داشتند . (منبع خبر: ورامین پرس)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*