۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » کرمانشاه
  • شناسه : 39798
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
صاحبان ۸۷ طرح اشتغالزا در روانسر تسهیلات خود را دریافت کردند
صاحبان ۸۷ طرح اشتغالزا در روانسر تسهیلات خود را دریافت کردند

صاحبان ۸۷ طرح اشتغالزا در روانسر تسهیلات خود را دریافت کردند

کرمانشاه- آبرومند: معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان روانسر گفت: صاحبان ۸۷ طرح در بخش تسهیلات اشتغالزایی مناطق زلزله‌زده، تسهیلات اشتغالزایی خود را به میزان ۴۲۵ میلیارد و ۴۱۹ میلیارد ریال دریافت کردند. به گزارش خبرنگار ما – حسن بهرامی روز سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر افزود: این طرح ها […]

کرمانشاه- آبرومند: معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان روانسر گفت: صاحبان ۸۷ طرح در بخش تسهیلات اشتغالزایی مناطق زلزله‌زده، تسهیلات اشتغالزایی خود را به میزان ۴۲۵ میلیارد و ۴۱۹ میلیارد ریال دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار ما – حسن بهرامی روز سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر افزود: این طرح ها در مجموع زمینه اشتغال ۱۹۱ نفر را فراهم کرده است.

 

وی ادامه داد: برای سال‌جاری ایجاد یک هزار و ۵۶۵ شغل جدید در شهرستان روانسر توسط ۱۹ اداره و ارگان تعهد شده که تاکنون ۸۷ شغل آن ایجاد شده است.

 

معاون فرماندار روانسر اضافه کرد: ادارات باید شغل های واقعی و پایدار ایجاد کنند و فقط به آمار و ارقام اکتفا نکنند.

 

بهرامی با بیان اینکه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، بحث اشتغال و تولید، موضوع اصلی کشور است، گفت: باید با حمایت از کسب و کار و واحدهای تولیدی تلاش کنیم تا علاوه بر افزایش اشتغالزایی، اشتغال های موجود نیز حفظ شود.

 

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان روانسر نیز گفت: در شهر روانسر ۱۷۵ نفر و در شهر شاهو نیز ۱۲ نفر متقاضی دریافت بیمه بیکاری ناشی از خسارت های کرونا هستند.

 

رسول جوانرودی افزود: براساس پالایش های صورت گرفته، در شهر روانسر ۱۰۰ نفر و در شهر شاهو نیز ۹ نفر واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری خواهند بود.

 

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*