۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 474
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۳
  • 155 بازدید
  • ارسال توسط :

صادقیفرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی میراث گرانبهای شهداست

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی میراث گرانبهایی است که از جانب شهدا به ملت شریف ایران به ارث رسیده است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رضا صادقی در نشست هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان قرچک که با حضور محمد کشاورز مسئول امور ایثارگران فرمانداری، سرهنگ اصغری فرمانده […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی میراث گرانبهایی است که از جانب شهدا به ملت شریف ایران به ارث رسیده است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رضا صادقی در نشست هماهنگی ستاد راهیان نور شهرستان قرچک که با حضور محمد کشاورز مسئول امور ایثارگران فرمانداری، سرهنگ اصغری فرمانده سپاه ۱۵ خرداد، رؤسای ادارات بنیاد شهید، فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت و اژدر نوروزپور عضو شورای اسلامی شهر قرچک برگزار شد، افزود: در مقابل این همه ایثار و فداکاری پدران و مادران شهید و خود شهدا که جان گرانبهای خود را در طبق اخلاص نهادند باید اهداف و آرمان های بلند آنان را ادامه دهیم و بر پیاده سازی آن همت گماریم تا مدیون خون مطهر آنها نباشیم.

وی همچنین به فضای معنوی حاکم بر جبهه های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس اشاره داشت و بیان کرد: این روزها مصادف است با شهادت بزرگانی همچون باقری ها و باکری ها، نسل جوان بایستی از این الگوهای بزرگ درس گیرند و مطمئن باشند با الگوپذیری از این افراد عاقبت بخیر خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: هر کشوری برای خود سنبل و الگویی دارد و سنبل کشور ایران اسلامی امثال باکری ها، همت ها و خرازی ها هستند. سفرهای راهیان نور درسهای بزرگی می دهند و فرهنگهای ارزشمندی را تبلیغ می کنند که این شهدا پایه گذاری کردند.

وی با اشاره به اینکه اگر کسی باور به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نداشته باشد، به شهدا، ایثارگران و جانبازان خیانت کرده است، بیان داشت: باید شرایطی فراهم کرد تا مردم حضور پررنگ تری در مناطق جنگی داشته باشند و از نزدیک با مفاهیم هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

صادقی با تأکید بر اینکه سیاست بازدید از مناطق جنگی به منظور آشنایی و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت است، خواستار برنامه ریزی دقیق و هماهنگی بیشتر برای برپایی کاروان های راهیان نور و رفع موانع موجود بر سر راه این اقدام مفید شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*