۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 881
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰
  • 183 بازدید
  • ارسال توسط :

صادقی تأکید کرد زمینه مشارکت مردم در تحقق شعار امسال فراهم شود

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: تحقق شعار امسال توأم با مدیریت جهادی و عزم ملی است، از این رو باید زمینه مشارکت آحاد جامعه برای رسیدن به این هدف راهبردی از سوی دستگاههای اجرایی فراهم شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در دیدار با رؤسای ادارات شهرستان قرچک به […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک تأکید کرد: تحقق شعار امسال توأم با مدیریت جهادی و عزم ملی است، از این رو باید زمینه مشارکت آحاد جامعه برای رسیدن به این هدف راهبردی از سوی دستگاههای اجرایی فراهم شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در دیدار با رؤسای ادارات شهرستان قرچک به اولویت های مهم دولت برای تحقق شعار “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” اشاره داشت و افزود: اقتصاد و فرهنگ دو زیرساخت مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شوند.

وی بیان کرد: امید است تلاش و مشارکت همه دستگاههای دولتی و همراهی مردم در سال جدید، تحولات خوبی را برای کشور رقم بزند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک اضافه کرد: یکی از اصولی که می تواند در تحقق شعار امسال نقش پررنگی ایفا کند، تعامل مردم با مسئولان است زیرا بدون حضور مردم هیچ برنامه ای محقق نمی شود، گروهها و اقشار مختلف به خصوص نخبگان، فرهیختگان و جوانان نیز بایستی بیش از گذشته به کمک خدمتگزاران خود در دولت بیایند.

صادقی افزود: تحریم های اقتصادی سال های اخیر و راه اندازی جنگ نرم مهمترین هجمه هایی است که از سوی دشمن علیه ما رقم خورده است و ملت سرافراز ایران نیز با تمام قوا همواره در این راستا مقاومت کرده، به همین دلیل مسئله اقتصاد و فرهنگ را نمی توان با مدیریت عادی اداره کرد و بنا به گفته رهبری این دو موضوع مهم نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی هستند.

وی گفت: آنچه از مسئولان ادارات شهرستان قرچک انتظار می رود این است که با عزم جدی و مدیریتی صحیح در راستای پیشبرد برنامه های دولت در سال ۹۳ تلاش کنند.

این مسئول اظهار امیدواری کرد تا با اجرایی شدن برنامه های مطلوب در سال ۹۳ شاهد ارتقای شهرستان قرچک در ابعاد گوناگون باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*