۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 62719
  • ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
صدور سند تک برگی برای ۵۰ هکتار از زمین‌های ملی ورامین
صدور سند تک برگی برای ۵۰ هکتار از زمین‌های ملی ورامین

صدور سند تک برگی برای ۵۰ هکتار از زمین‌های ملی ورامین

ورامین – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از صدور سند تک برگی (کاداستر) برای ۵۰ هکتار از زمین‌های ملی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – علی اصغر سپه وند اظهار داشت: ۵۰ هکتار از زمین های ملی در پلاک محمدآباد قرچک ‌ با همکاری اداره ثبت اسناد […]

ورامین – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از صدور سند تک برگی (کاداستر) برای ۵۰ هکتار از زمین‌های ملی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – علی اصغر سپه وند اظهار داشت: ۵۰ هکتار از زمین های ملی در پلاک محمدآباد قرچک ‌ با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ورامین به منظور جلوگیری از زمین‌خواری و تعرض به انفال و بیت المال متعلق به مردم دارای سند کاداستر (تک برگی) شد.

وی افزود: صدور اسناد تک برگی اقدامی مهم و موثر در تامین امنیت فردی و اجتماعی جامعه محسوب می شود و با توجه به بالا بودن ضریب امنیت این سیستم و سرعت در پاسخگوئی به مراجعان اجرای این طرح از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این مسئول در باره مزایای این طرح خارنشان کرد: از آنجائی که با اجرای این طرح زمین های ملی و مستثنیات کاملاً منفک و مشخص می شود از این رو ضمن تثبیت حقوق و مالکیت دولت، از تجاوز و تصرف به عرصه های ملی و بیت المال جلوگیری شده و زمینه بسیاری از مشکلات و سوء استفاده های احتمالی کاهش می یابد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از هموطنان و عموم مردم درخواست کرد، با رعایت اصول حفظ و نگهداری منابع طبیعی، از آسیب رساندن به درختان، جنگل ها، مراتع و دیگر عناصر طبیعت و آلوده کردن محیط زیست خودداری کرده و ضمن پاسداشت طبیعت و پرهیز از آلودگی و تخریب عرصه‌های طبیعی، در صورت مشاهده هرگونه تخریب، تصرف و آتش سوزی های احتمالی در عرصه های جنگلی، مرتعی و زمین های ملی مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*