۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 53417
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
صفحات خورشیدی مشکل برق شهرک‌های صنعتی را حل می‌کند
صفحات خورشیدی مشکل برق شهرک‌های صنعتی را حل می‌کند

صفحات خورشیدی مشکل برق شهرک‌های صنعتی را حل می‌کند

سمنان- آبرومند: معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: سرمایه گذاران برای احداث شهرک خورشیدی و یا تجهیز واحد های تولیدی به صفحات خورشیدی حمایت می شوند تا بخشی از مشکلات برق صنایع با کمک انرژی خورشیدی حل شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – […]

سمنان- آبرومند: معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: سرمایه گذاران برای احداث شهرک خورشیدی و یا تجهیز واحد های تولیدی به صفحات خورشیدی حمایت می شوند تا بخشی از مشکلات برق صنایع با کمک انرژی خورشیدی حل شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی رسولیان عصر سه‌شنبه در حاشیه سفر به استان سمنان بیان کرد: چهار هزار هکتار از شهرک ها و ناحیه‌های صنعتی کشور برای حضور سرمایه‌گذار آماده است و تلاش شده برق تولیدی با قیمتی اقتصادی عرضه شود تا سرمایه صرف شده بازگردد.

 

وی افزود: در شهرک های کشور زمین هایی هستند که به دلیل بحران کم آبی قابلیت تاسیس واحد تولیدی ندارند و این زمین ها برای تاسیس شهرک خورشیدی در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: زمین ها به صورت اقساط ۱۰ ساله در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و برق تولید شده بین واحد های صنعتی و شهرک های صنعتی همجوار توزیع می شود.

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفری ۲ روزه از واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان از غرب تا شرق این استان بازدید و یک طرح توسعه و یک واحد تولیدی را بهره برداری می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*