۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » بوشهر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 39659
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
صلح با رژیمی که کار آن ظلم است معنا ندارد
صلح با رژیمی که کار آن ظلم است معنا ندارد

صلح با رژیمی که کار آن ظلم است معنا ندارد

بوشهر- آبرومند: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: صلح با رژیمی که اساس کار آن فقط ظلم، خون ریزی، بی‌رحمی و کودک کشی است، هیچ معنایی ندارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار علی رزمجو روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: اشغال‌گری مبنا و مقدمه‌ کسب موجودیت و حاکمیت […]

بوشهر- آبرومند: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: صلح با رژیمی که اساس کار آن فقط ظلم، خون ریزی، بی‌رحمی و کودک کشی است، هیچ معنایی ندارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار علی رزمجو روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: اشغال‌گری مبنا و مقدمه‌ کسب موجودیت و حاکمیت نیست، این اصلی است که کل بشریت آن را پذیرفته و تا بن دندان به آن اعتقاد دارد.

 

وی ادامه داد: هیچ کسی اشغال‌گری را بر نمی‌تابد و هیچ وقت با  این شیوه نمی‌توان کسب موجودیت کرد.

 

رزمجو اضافه کرد: داغ ننگ اشغال‌گری تا ابد بر پیشانی رژیم صهیونیستی باقی است و ما برای این رژیم غاصب، دولتی را به رسمیت نمی‌شناسیم.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) ادامه داد: در هفتاد سال گذشته که رژیم صهیونیستی پس از بیانیه بالفور عرض اندام کرده تاکنون، حتی یک رفتار انسان دوستانه و صلح طلبانه را نمی‌توان در کارنامه‌ این رژیم غاصب پیدا کرد.

 

وی گفت: تمام رفتار رژیم اشغال‌گر قدس ضد انسانی و ضد بشری است و در تمام این سال‌ها هیچگاه با همسایگان خود سر آرامش و سازش نداشته و همیشه بر علیه آن‌ها در نبرد، جنگ، اذیت و آزار بوده است.

 

رزمجو اظهار کرد: تمام زندان‌های رژیم اشغال‌گر قدس پر از انسان‌های مظلوم است که آنان را زیر شدیدترین شکنجه‌های روحی و جسمی قرار می‌دهد و تنها به پشتوانه آمریکا برای هیچ یک از معاهده‌ها و پیمان‌نامه‌های بین المللی ارزش قائل نیست و به آنها عمل نمی‌کند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اساس رژیم صهیونیستی، اشغالگری است و هیچ سابقه‌ صلح گرایانه‌ای در کارنامه‌ آن دیده نمی‌شود برهمین اساس هرگونه تلاش و اقدام برای کسب مشروعیت و موجودیت، نظیر معامله‌ قرن از اصل و اساس، محکوم به شکست است.

 

رزمجو افزود: رژیم اشغال‌گر قدس مرده به دنیا آمده و هرچه بیشتر بماند، فقط بوی تعفن آن بیشتر گسترش می‌یابد و در آستانه زوال و نابودی قرار گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*