۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 52854
  • ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
صنایع استان سمنان امسال۶.۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید گرفتند
صنایع استان سمنان امسال۶.۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید گرفتند

صنایع استان سمنان امسال۶.۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید گرفتند

سمنان- آبرومند: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۶ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از خرداد ۱۴۰۰ تاکنون به تولیدکنندگان استان پرداخت شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی تشنه دل روز سه شنبه در سیصد و پنجمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیداستان […]

سمنان- آبرومند: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۶ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از خرداد ۱۴۰۰ تاکنون به تولیدکنندگان استان پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – علی تشنه دل روز سه شنبه در سیصد و پنجمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیداستان سمنان در سالن یادگار امام(ره)استانداری افزود: ۶ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید امسال به ۶۷ واحد تولیدی صنعتی استان پرداخت شد.

وی تصریح کرد: در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ تا کنون ۱۴۶ واحد تولیدی صنعتی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۳۷ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند و پرونده ۷۹ واحد صنعتی جهت عقد قرارداد در بانکهای استان در دست بررسی است.

وی ادامه داد: با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال به ۶۵ واحد صنعتی و کشاورزی امروز موافقت و مشکلات بانکی ۲ واحد تولیدی استان در حوزه گردشگری و کشاورزی بررسی شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه افزود: گزارشی از سوی دستگاه های اجرایی استان و بانکهای عامل در خصوص بررسی درخواست های باقی مانده در سامانه ستاد تسهیل،  گزارش کمیسیون بانکهای استان در خصوص اقدامات انجام شده برای موارد ارجاع شده به هیات خبرگان بانکی استان ارائه شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*