۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7461
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :

صنایع حدفاصل فیروزکوه تا تهران به فیروزکوه منتقل می شوند

فیروزکوه – ابتکار ورامین: رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران با اشاره به صنایع آلاینده حاشیه رودخانه ها بخصوص حدفاصل تهران تا فیروزکوه که در کنار حوزه های گردشگری و تفریحی فعالیت می کنند، تصریح کرد: این واحدها را می توان به راحتی در فیروزکوه مستقر کرد تا تولید قانونی و […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران با اشاره به صنایع آلاینده حاشیه رودخانه ها بخصوص حدفاصل تهران تا فیروزکوه که در کنار حوزه های گردشگری و تفریحی فعالیت می کنند، تصریح کرد: این واحدها را می توان به راحتی در فیروزکوه مستقر کرد تا تولید قانونی و بدون محدودیت استفاده از زیرساخت ها داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – علی سلیمانی در جشن بزرگ کارگری شهرستان فیروزکوه در شهرک صنعتی علیدره این شهر با تبریک فرا رسیدن روز بسیج کارگری ابراز امیدواری کرد؛ در سال مزین به نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” شاهد شکوفایی هر چه بیشتر عرصه های تولیدی و اقتصادی باشیم.

وی گفت: بدون شک یکی از نیازهای اساسی کشور در حوزه های تولیدی و کسب و کار، نگاه اعتقادی و باور مدارانه به مقوله کار است.

سلیمانی افزود: در شریعت اسلام نیز در رابطه با تقدس کار و تامین نان حلال برای خانواده توصیه و سفارش فراوان شده است تا جایی که آن را معادل جهاد در راه خدا توصیف کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد: شهرک صنعتی علیدره فیروزکوه می تواند یکی از بهترین حوزه های اقتصادی استان و حتی کشور باشد و نگاه مجموعه شهرک شهرک های صنعتی استان به آن یک نگاه ملی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران ادامه داد: این شهرک صنعتی تنها نقطه در خارج از شعاع ۱۲۰ کیلومتر تهران است و بر این اساس مجاز است تا واحدهای تولیدی و صنعتی جدید را برای استقرار معرفی کند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه شرکت شهرکها نیز تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی علیدره و تامین زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز شهرک صنعتی فیروزکوه ۲ است.

سلیمانی ابراز امیدواری کرد؛ با همت و حرکت منسجم مسئولان شهرستان فیروزکوه و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان، این ناحیه صنعتی به یک قطب صنعتی قابل دفاع تبدیل شود.

وی در ادامه با اشاره به صنایع آلاینده حاشیه رودخانه ها بخصوص حدفاصل تهران تا فیروزکوه که در کنار حوزه های گردشگری و تفریحی فعالیت می کنند، تصریح کرد: این واحدها را می توان به راحتی در فیروزکوه مستقر کرد تا تولید قانونی و بدون محدودیت استفاده از زیرساخت ها داشته باشند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران خاطرنشان کرد: به این منظور در آینده ای نزدیک تشویق کسب و کارهای حاشیه محور مواصلاتی تهران- فیروزکوه برای حضور در شهرک های صنعتی فیروزکوه ۲ و علیدره و برگزاری همایشی برای معرفی این مراکز صنعتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شهرک صنعتی علیدره در حدود ۲ کیلومتری شمال شرق فیروزکوه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*