۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1679
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸
  • 284 بازدید
  • ارسال توسط :

صندوق حمایت از ورزشکاران پیشوا تأسیس خواهد شد

پیشوا – رامین نیوز: اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش شورای شهر با حضور شهردار و اعضای شورای شهر، رئیس اداره ورزش وجوانان وجمعی از صاحب نظران ورزش برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا در حاشیه برگزاری این جلسه گفت: ورزش مقوله ای جدانشدنی از فرهنگ است و با توجه […]

پیشوا – رامین نیوز: اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش شورای شهر با حضور شهردار و اعضای شورای شهر، رئیس اداره ورزش وجوانان وجمعی از صاحب نظران ورزش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا در حاشیه برگزاری این جلسه گفت: ورزش مقوله ای جدانشدنی از فرهنگ است و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری همه باید از ورزش حمایت کنیم و بسوی هدفمندی برای ارتقاء شهرستان قدم برداریم

علی اکبر مهدیزاده افزود: با توجه به پتانسیل بالایی که در شهرستان وجود دارد و با همفکری اساتید و صاحب نظران موانع پیش روی ورزش و ورزشکاران را برطرف خواهیم کرد.

در ادامه یعقوبی شهردار پیشوا با اشاره به درخواستهایی که ورزشکاران و هیئت های ورزشی داشتند گفت: در مدت فعالیت اداره ورزش وجوانان در شهرستان گامهای بسیار خوبی برای ورزش و جامعه ورزش برداشته شده و اکنون با تشکیل این کمیته و با حمایت اعضای شورای شهر پیشوا در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی ورزش خواهیم بود.

خادمی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا نیز ضمن اشاره به بالا رفتن آمار اعتیاد در شهرها و کم رنگ شدن نقش ورزش برای مقابله با این بحران هدف از تشکیل کمیته تخصصی ورزش که به همت اعضای شورای شهر و شهردار ورزش دوست پیشوا برگزار شد را ایجاد اتاق فکر جهت بررسی و رفع مشکلات اداره ورزش و ورزشکاران و خانواده های ایشان در سطوح قهرمانی و همگانی اعلام نمود.

تأسیس صندوق حمایت از ورزشکاران، اجرای ورزش همگانی به صورت محله به محله، هدفمندی هزینه کرد و حمایت ها از سوی ارگانهای مختلف برای ورزش، حمایت ورزش های انفرادی و هیئت های فعال، بررسی کمبود ها و امکانات موجود تیم ها و هیئت ها و … از مصوبات اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش شورای شهر پیشوا بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*